https://saga-development.com.ua/publications/news/zaproshuyemo-na-golovnu-podiyu-veresnya-canactions-international-architecture-festival-2021/ https://saga-development.com.ua/publications/news/zaproshuyemo-na-golovnu-podiyu-veresnya-canactions-international-architecture-festival-2021/

Запрошуємо на головну подію вересня — CANactions International Architecture Festival 2021!

Цього року архітектурний фестиваль CANaction збирає гостей на одному з мальовничий руфтопів Києва на даху Kooperativ. За традицією SAGA виступає партнером заходу та запрошує вас на головну архітектурну подію вересня.  

Вже цієї суботи, 18 вересня, на вас чекає супернасичена програма з панельними дискусіями, виставками, презентацією книги з урбаністики та лекціями від спікерів з України, Нідерландів, Данії і Люксембургу. 

Тема фестивалю Homes for Tomorrow. Протягом дня експерти з урбаністики, архітектори та дослідники міста обговорюватимуть питання житла та змін, які торкнуться його у майбутнього. 

У 2020-му, коли через пандемію весь світ був змушений залишитися вдома, саме житло стало мірилом нашого життєвого комфорту. На якийсь час оселя перетворилася на поліфункціональний простір для роботи, відпочинку, розвитку та спілкування. Це дозволило по-новому поглянути на свою домівку, зрозуміти важливість умов, в яких ми живемо, та виокремити головні проблеми, пов'язані з забезпеченням оселі. 

Усім потрібно житло ключова теза, на яку спиратимуться учасники цьогорічного фестивалю. Як жити щасливіше? Як жити разом? Як залучати світовий досвід до українських та інших місцевих реалій? Відповіді на ці та інші питання почуємо у суботу. 

Квитки можна придбати за посиланням або на вході в день фестивалю. 

До зустрічі на CANaction!