https://saga-development.com.ua/publications/news/za-pidtrymky-saga-development-v-ukrayini-vyjde-knyga-arhitektora-rejnira-de-graafa/ https://saga-development.com.ua/publications/news/za-pidtrymky-saga-development-v-ukrayini-vyjde-knyga-arhitektora-rejnira-de-graafa/

За підтримки SAGA Development в Україні вийде книга архітектора Рейніра де Граафа

Цієї весни "must-read" книг з архітектури поповниться новим виданням. За підтримки SAGA Development в Україні вийде нова книга нідерландського архітектора Рейніра де Граафа «Чотири стіни та дах: складна природа простої професії». Вперше книга була опублікована в 2017 році, та за цей час вона вже встигла стати світовим бестселером.

Рейнір де Грааф — партнер в архітектурному бюро Рема Колхааса OMA і директор дослідницького центру АМО, автор відомих архітектурних проектів і переможець численних міжнародних конкурсів.

У книзі "Чотири стіни і дах" автор розмірковує над історією та природою професії архітектора, розглядає зовнішні й індивідуальні фактори, які на неї впливають, та говорить про основу архітектури — чотири стіни і дах над головою. Рейнір де Грааф з гумором розповідає цікаві історії зі своєї практики та буденної роботи архітектурного бюро OMA.

Перший переклад книги "Чотири стіни і дах" буде саме українською мовою.

Презентація книги відбудеться у травні на 12-му Міжнародному Архітектурному Фестивалі CANactions. Рейнір де Грааф вперше приїде до Києва, аби представити «Чотири стіни та дах» українським читачам.

Наразі на платформі Big Idea розпочато збір коштів для видання книги.

Відповідно до суми внеску, кожен учасник спільнокошту отримає свій подарунок – примірник книги Рейніра де Граафа, квитки на архітектурний фестиваль або книгу "Міста для людей" Йена Ґeла.