https://saga-development.com.ua/publications/news/yak-suchasni-tehnologiyi-personifikuyut-servisy-v-zhytlovomu-budynku/ https://saga-development.com.ua/publications/news/yak-suchasni-tehnologiyi-personifikuyut-servisy-v-zhytlovomu-budynku/

Як сучасні технології персоніфікують сервіси в житловому будинку

В ході виступу на Kyiv Smart City Forum 2018, що відбувся 31 жовтня в Києві, СЕО SAGA Development Андрій Вавриш розповів, як інноваційні технології управління будинками дозволяють персоніфікувати сервіси для мешканців і при цьому зробити їх максимально зручними та простими в користуванні.


"Місто — це сервіс для мешканців. Та сьогодні цей сервіс знаходиться на шляху стандартизації своїх функцій. Він не адаптований до запитів кожної людини, а навпаки, має на меті привчити "споживачів" до єдиної величини або якогось одного підходу. Своїми проєктами компанія SAGA Development показала, що можна змінити ситуацію".

"Налаштуй місто під себе" — ідея, яка стала ключовою не тільки під час виступу Андрія Вавриша, але й головним принципом, який дозволив компанії за два роки роботи стати трендсеттером в сфері девелопменту.

Завдяки впровадженню сучасних технологій "розумного будинку" в обслуговування житлових комплексів кожен мешканець може уникнути проявів некомпетентності або складнощів бюрократичної системи сьогоднішніх ЖЕК-ів.

Для цього компанія розробила екосистему управління будинком, основне місце в якій займає мобільний додаток SFERA living system. Це єдиний центр управління, за допомогою якого мешканці можуть оперативно вирішувати питання, які стосуються їхнього комфорту. Дистанційно відкривати двері в будинок, в два кліка оплачувати рахунку за комунальні послуги, замовляти послуги клінінгу або викликати сантехніка — ці функції мобільного додатку, доступні користувачу 24\7.

За словами СЕО SAGA Development, це своєрідний Uber для мешканців будинку, який дозволяє інтегрувати функції "розумного будинку" зі смартфоном.

"Інтеграція сучасних технологій — новий тренд, який разом з енергоефективністю буде змінювати звички людей та їхні погляди на комфортне проживання. Але, головне, така інтеграція буде змінювати суть взаємин всіх суб'єктів міського господарства", — зазначив Андрій Вавриш.

В планах SAGA Development — масштабувати екосистему. Так само, як і будинок, місто — це, перш за все, персоналізація. Розумні технології, розроблені компанією, дозволять налаштувати під кожного мешканця спочатку будинок, а згодом — усе місто.

Kyiv Smart City Forum проходив в Києві вже втретє. Захід популяризує smart технології та впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру сучасних міст. Форум відбувся 31 жовтня на території конгресно-виставкового центру «Парковий» та зібрав кращих архітекторів, урбаністів, представників технологічних компаній, головних українських та міжнародних експертів у сфері містобудування. Програма форуму складалася з шести секцій, у яких взяли участь близько 50 спікерів.