https://saga-development.com.ua/publications/news/vin-takyj-odyn-andriyivsky-city-space-vidkryvaye-prodazh-apartamentiv/ https://saga-development.com.ua/publications/news/vin-takyj-odyn-andriyivsky-city-space-vidkryvaye-prodazh-apartamentiv/

Він такий один: ANDRIYIVSKY City Space відкриває продаж апартаментів

SAGA Development розпочинає продаж апартаментів в ANDRIYIVSKY City Space — новому клубному будинку, розташованому у центральній частині Києва та історичному Подолі, на вулиці Андріївська, 22.

Щоб описати ANDRIYIVSKY City Space, достатньо кількох слів, які стали слоганом проєкту, — “Він такий один”. Будинок втілює mixed-used концепцію та поєднує апартаменти, офісні та комерційні приміщення. На 9 поверхах будинку розмістяться 16 апартаментів вільного планування та площею від 101 м² до 207 м². Всі вікна виходитимуть у тихе подвір’я з садом. Апартаменти, розташовані на верхніх поверхах, матимуть вихід на видові тераси.

У комерційній частині будівлі запроєктовані шоуруми, офіси та коворкінги. На 9-му поверсі знаходитиметься rooftop-ресторан з оглядовою терасою на Поділ та дніпровські схили. 

Архітектура ANDRIYIVSKY City Space не орієнтована на конкретний стиль та не обмежена часовими рамками, завдяки чому будинок зберігатиме свою актуальність, незважаючи на тренди та модні віяння. 

Для оздоблення фасаду буде використана гірська порода габро, видобута в Україні.  Частину її кам’яних блоків відполірують, а частину — залишать з необробленою текстурою. Такий прийом додасть будівлі фактурності та виразності. Перила, профілі та фурнітура на фасаді будуть виконані зі сталі, анодованої під зелену, трохи патиновану латунь. 

ANDRIYIVSKY City Space оточує багато знакових для Києва місць та архітектурних пам’яток: Андріївська, Покровська Подільська, Свято-Іллінська церкви, Києво-Могилянська академія, театр на Подолі, музей Булгакова, що на Андріївському узвозі. Від будинку 5 хвилин пішки до набережної Дніпра та близько 10 хвилин до вулиці Сагайдачного. Тут знаходяться магазини та популярні у місті ресторани, тож резиденти ANDRIYIVSKY City Space матимуть вдосталь гастрономічних місць поруч. 

Більше про ANDRIYIVSKY City Space ви можете дізнатися на сайті проєкту та у наших менеджерів. Завітайте до відділу продажу, щоб дізнатися умови купівлі та ознайомитися з плануваннями. Адреса: вул. Антоновича, 44. Також телефонуйте за номером, вказаним на сторінці будинку.