https://saga-development.com.ua/publications/news/v-zhk-happy-house-rozpochavsya-prodazh-kvartyr/ https://saga-development.com.ua/publications/news/v-zhk-happy-house-rozpochavsya-prodazh-kvartyr/

В ЖК Happy House розпочався продаж квартир

Компанія SAGA Development розпочинає продаж квартир у житловому комплексі Happy House. Будинок комфорт-класу розташований в п'яти хвилинах від метро Берестейська, поруч з проспектом Перемоги.

«Все для сімейного щастя» – ключова концепція нового проекту компанії. Внутрішня інфраструктура та благоустрій території запроектовані з урахуванням усіх вимог молодих сімей і сімей з дітьми.

Happy House зводиться за монолітно-каркасною технологією та матиме різну висоту – 22, 24 і 25 поверхів. Чотири секції ЖК будуть об'єднані стилобатом. Всього в будинку буде 365 квартир від 1 до 5 кімнат. В окремих плануваннях житла передбачені тераси.

На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення. Тут будуть працювати центр дитячого розвитку, сімейне кафе, дитяча клініка, магазини товарів для дітей, Mama Hub. На кожному поверсі будуть обладнані місця для зберігання візочків і велосипедів. У внутрішньому дворі будуть облаштовані зони для відпочинку.

Окремим етапом реалізації проекту є реконструкція розташованого на ділянці дитячого садка. Завдяки цьому площа закладу буде збільшена з 948 м² до 1 495 м², а кількість вихованців – з 80 до 120. Також у садку будуть обладнані 10 просторих групових площею до 72 м².

Територія двору буде закрита для автомобілів, тому перебування на прибудинковій території буде комфортним і безпечним. Для зберігання автівок передбачений підземний паркінг.

У ході будівництва житлового комплексу компанія SAGA Development планує благоустрій дворів, які прилягають до ділянки житлового комплексу.