https://saga-development.com.ua/publications/news/v-einstein-concept-house-vstanovleno-ip-domofon-z-potrijnoyu-identyfikatsiyeyu-meshkantsiv/ https://saga-development.com.ua/publications/news/v-einstein-concept-house-vstanovleno-ip-domofon-z-potrijnoyu-identyfikatsiyeyu-meshkantsiv/

В EINSTEIN Concept House встановлено IP-домофон з потрійною ідентифікацією мешканців

В EINSTEIN Concept House ми комплексно підходимо до безпеки мешканців. Крім інноваційних технологій Ajax Systems, якими будуть оснащені квартири, ми також використовуємо системи “розумного будинку”.

Однією з останніх smart систем, яку ми запровадили в EINSTEIN Concept House, став ІР-домофон від Dahua Technology — компанії, яка лідером з виробництва камер відеонагляду, домофонів, систем сигналізації та дронів. Наразі технології бренду використовуються у 180 країнах і регіонах, а кількість співробітників компанії нараховує близько 16 000 осіб.

Панель домофону в EINSTEIN Concept House укомплектована екраном з сенсорними кнопками та дозволяє мешканцям зайти до будинку, обравши один з трьох режимів: Face ID, Touch ID чи картковий доступ. Сьогодні ці три способи ідентифікації є найзручнішими та найпопулярнішими у світі. Якщо мешканець загубив картку, він може відкрити двері за відбитком пальця або за розпізнаванням обличчя.

Доступ до будинку налаштовується управляючою компанією індивідуально для кожного жителя EINSTEIN Concept House. Стороння людина без електронної картки чи людина, якої немає в базі  мешканців, не зможе потрапити всередину.

Для гостей будинку на екрані пристрою є кнопка виклику. Обравши потрібний номер помешкання, на домофон квартири поступить дзвінок, а на відеопанелі мешканець побачить, хто саме до нього прийшов.

Всі дзвінки з ІР-домофона можна синхронізувати з мобільним додатком SFERA та відкривати двері гостям одним дотиком у мобільному.