https://saga-development.com.ua/publications/news/u-saga-city-space-rozpochato-prodazh-apartamentiv/ https://saga-development.com.ua/publications/news/u-saga-city-space-rozpochato-prodazh-apartamentiv/

У SAGA City Space розпочато продаж апартаментів

Поділ — особливий район на мапі Києва. Його обожнюють містяни, а гості столиці обирають як обов'язкову локацію для прогулянок. Поділ насичений точками тяжіння — культурними, архітектурними пам'ятками, історичними будівлями, концептуальними закладами. Саме тут, на головній пішохідній вулиці міста, ми створюємо новий будинок SAGA City Space, де вже розпочато продаж апартаментів.


SAGA City Space знаходиться на вул. Сагайдачного, 18. При розробці проекту ми врахували особливості Подолу та створюємо будинок, який підсилюватиме синергію Старого міста.

Згідно архітектурній концепції, розробленій бюро Drozdov&Partners, будівля матиме різну висотність: вздовж Сагайдачного запроектовано три поверхи, аби не порушуватимуть архітектурний ансамбль історичної вулиці, висота будинку з боку двору сягатиме сім поверхів.

В оздобленні фасаду використовується перфорована цегляна кладка, яка, в залежності від часу доби, змінюватиме вигляд будівлі. Скляні конструкції, що виходять на Сагайдачного, ввечері підсвічуватимуться та робитимуть фасад активним — перехожим буде цікаво роздивлятись прозорі вітрини та спостерігати за активністю всередині приміщень.

У триповерховій частині будинку запроектовані комерційні приміщення для офісів, коворкінгу та ресторанів. Враховуючи статус пішохідної вулиці, нові об'єкти інфраструктури користуватимуться тут неабияким попитом і стануть популярними суспільними просторами.

Родзинка SAGA City Space — лімітована колекція апартаментів з ексклюзивним інтер'єром від італійських дизайнерів. Майбутнім власникам не доведеться вирішувати купу питань з ремонтом — для всіх апартаментів вже підібрані стиль, меблі, декор і техніка. За задумом дизайнерів, кожен зі стилів інтер'єру названий на честь відомого художника — Казимира Малевича, Джексона Поллока, Енді Ворхола та Василя Кандинського.

Всього у будинку передбачені 21 апартаменти площею від 41 м² до 157 м². Вони запроектовані у семиповерховій частині будинку та матимуть неповторні види на Дніпровські схили та Андріївську церкву.

Для зберігання автомобілів у SAGA City Space передбачений підземний паркінг.

Для приватності мешканців у будинку буде встановлена сучасна система безпеки: відеоспостереження, IP-домофони, електронні ключі.

Більше про наш новий проект можна дізнатися у менеджерів відділу продажу на вул. Антоновича, 44.