https://saga-development.com.ua/publications/news/u-franklin-concept-house-rozpochato-prodazh-apartamentiv/ https://saga-development.com.ua/publications/news/u-franklin-concept-house-rozpochato-prodazh-apartamentiv/

У FRANKLIN Concept House розпочато продаж апартаментів

SAGA Development у партнерстві з Perfect Group і KYIVPROEKT DEVELOPMENT розпочинає продаж апартаментів у житловому комплексі FRANKLIN Concept House. Це перший п'ятизірковий будинок столиці, який вразить вас концептуальною архітектурою, продуманим консьєрж-сервісом, насиченою інфраструктурою та звичайно, своєю локацією.


Будинок розташований на перетині історичного центру та ділової частини міста за адресою вул. Гончара, 69. Звідси за п'ять хвилин ви дійдете до площі Перемоги, з якої бере початок один з головних транспортних вузлів столиці.

Аби зберегти архітектуру однієї з центральних вулиць міста, FRANKLIN Concept House матиме перепади висотності — 7 і 19 поверхів. Фасад будинку буде виконано в стриманому, але витонченому стилі.

Всього в житловому комплексі передбачено 141 апартаменти від 2 до 4 кімнат з площею від 56 м² до 124 м². У більшості апартаментів запроектовані одна або дві гардеробні. Мешканцям, які оберуть планування з терасою, пощастить милуватися панорамою тихого та затишного центру.

Район, у якому розташований FRANKLIN Concept House, має розвинену інфраструктуру. Поряд з будинком знаходяться найпопулярніші заклади Києва, тут є супермаркети та торговельно-розважальні центри. Щоб дійти до найближчих театрів і музеїв, мешканцям знадобиться близько п'яти хвилин.Інфраструктура комплексу також розроблена відповідно до запитів майбутніх власників апартаментів. Перші поверхи FRANKLIN Concept House займатимуть кафе, ресторани та офіси, де працюватимуть затребувані компанії.

Для мешканців з авто передбачено підземний паркінг.

Окрему увагу ми приділили безпеці мешканців. У всіх апартаментах будуть вбудовані сейфи та броньовані двері. Для будинку передбачена цілодобова охорона та сучасна система відеонагляду.

Більше інформації про наш п'ятизірковий будинок дізнавайтесь у відділі продажу. Менеджери FRANKLIN Concept House щодня чекають на вас за адресою: вул. Антоновича, 44.