https://saga-development.com.ua/publications/news/start-prodazhu-kvartyr-u-washington-concept-house/ https://saga-development.com.ua/publications/news/start-prodazhu-kvartyr-u-washington-concept-house/

Старт продажу квартир у WASHINGTON Concept House

Літо тільки-но розпочалось, а ми вже в захваті від його новин! Ділимося головною з них: у WASHINGTON Concept House стартував продаж квартир. Це будинок клубного формату, розташований за п'ять хвилин від костьолу Святого Миколая за адресою: вул. Лабораторна, 12.

WASHINGTON Concept House створений для тих, хто цінує вишуканий стиль життя. Це житловий комплекс, у якому продумана кожна деталь — від зовнішнього оздоблення до внутрішньої інфраструктури. Перш за все, будинок привертає увагу своїми нестандартними фасадними рішеннями. Архітектори житлового комплексу обрали динамічні фасади, які змінюють свій вигляд під різним кутом зору та мерехтять на сонці наче грані коштовного каменя. Елементами внутрішньої інфраструктури є винний погріб, облаштований сейфами для зберігання пляшок, Cigar lounge та домашній кінотеатр.

Окремою перевагою будинку, якою можуть користуватися мешканці, є послуга "особистий кухар" — сервіс, який ми розробили у партнерстві з найкращими ресторанами Києва.

У WASHINGTON Concept House передбачено 107 квартир, розташованих на 21 поверсі. Мінімальна площа житла складає 53 м², максимальна — 188 м². У деяких квартирах запроектовані тераси.

Ви вже можете придбати омріяну квартиру у WASHINGTON Concept House! Звертайтеся до менеджерів відділу продажу та дізнавайтеся більше про житловий комплекс. Чекаємо вас за адресою: вул. Антоновича, 44.