https://saga-development.com.ua/publications/news/start-prodazhu-kvartyr-u-budynku-10-o2-residence/ https://saga-development.com.ua/publications/news/start-prodazhu-kvartyr-u-budynku-10-o2-residence/

Старт продажу квартир у будинку №10 О2 Residence

Нові квартири в О2 Residence готові знайомитися з майбутніми мешканцями! Цього літа ми відкриваємо продаж у будинку №10. Всі, хто стежив за нашими новинами та чекав на старт нової черги, мають нагоду придбати квартиру у найекологічнішому комплексі Києва. 

Одна з ключових особливостей нашого проєкту тут ви живете у гармонії з природою та водночас у темпі міста. Ваш будинок розташований серед вікових сосен та у межах Києва. Щодня ви користуєтесь інфраструктурою, яка є у вашому комплексі — на перших поверхах будинків запроєктовані приміщення для магазинів, пошти, аптеки, салона краси тощо. Також в О2 Residence є власна екоферма! Це перший житловий комплекс в Україні із сучасними теплицями, які будуть працювати цілий рік.

Всі будинки знаходяться на одному рівні з деревами та не перевищують 7 поверхів. На верхніх рівнях розташовані просторі дворівневі квартири з терасами, тож мешканці можуть пити ранкову каву на свіжому повітрі та милуватися видом на сосновий ліс.

Будинок №10 розташований між будинками №8 та №12, біля дитячого садочку та спортивного майданчику. Він складатиметься з трьох секцій та вміщуватиме 71 квартиру. Згідно архітектурної концепції нова черга буде виконана у єдиному стилі з іншими будинками. Площа квартир від 37 м² до 145 м². 

Переглянути планування можна на сайті О2 Residence. Відповіді на всі питання щодо проєкту та умов купівлі нададуть у відділі продажу за адресою: 22-й км Харківського шосе. Також телефонуйте за номером, вказаним у шапці сайту.