https://saga-development.com.ua/publications/news/start-prodazhu-apartamentiv-u-boston-creative-house/ https://saga-development.com.ua/publications/news/start-prodazhu-apartamentiv-u-boston-creative-house/

Старт продажу апартаментів у Boston Creative House

Ми поки не знаємо, чим запам’ятаємо літо-2020 — ще цілий серпень попереду. А от липень точно стане місяцем, коли у BOSTON Creative House стартував продаж апартаментів.

Цього літа ми розпочинаємо будівництво проєкту, який стане тригером позитивних змін промислової зони біля метро “Почайна”. Тут з’явиться сучасний поліфункціональний комплекс з оригінальною архітектурою, розвинутою інфраструктурою та якісним благоустроєм. Цей будинок наповнить район новими сенсами — тут буде все для комфортного життя, роботи та відпочинку.

Для життя

BOSTON Creative House складатиметься з двох будинків, які будуть об’єднані стилобатною частиною. Висота комплексу — 24 поверхи. Кількість апартаментів  — 682. Серед планувань — апартаменти з однією, двома та трьома кімнатами.

Площа стартує від 37 кв.м, проте навіть в найменших однокімнатних апартаментах вдосталь простору для комфортного проживання. Тут є повноцінна спальня, вітальня з кухнею, балкон.

Окремою перевагою планувань у BOSTON Creative House є балкон. Архітектори врахували, що перед будинком немає багатоповерхівок, які б заважали краєвиду на місто, тож в усіх апартаментах запроєктували балкон або лоджію, причому у деяких плануваннях їхня кількість є збільшеною. Наприклад, в окремих трикімнатних апартаментах цілих 5 балконів.

Розробляючи проєкт будинку, ми також потурбувалися про мешканців з авто. Для зберігання автівок у BOSTON Creative House буде підземний та наземний паркінги.

Для найменших мешканців передбачено дитячий садок, студію розвитку, ігровий майданчик.

Для роботи

Перші поверхи BOSTON Creative House займатимуть комерційні приміщення, аби власники апартаментів мали все необхідне прямо у своєму будинку. Тут працюватимуть кафе та ресторани, магазини, салон краси, заклади для дітей. Крім цього, у комплексі передбачені офісні приміщення, конференц-зал, коворкінг, тож мешканці зможуть працювати, не залишаючи свого будинку.

Для відпочинку

Поруч з BOSTON Creative House безліч місць для прогулянок і відпочинку: озера — Йорданське, Вербне, Кирилівське, річка Почайна та парк Почайна, для благоустрою якого вже узгоджено новий проєкт.

Біля будинку також буде облаштований парк з місцями для відпочинку, пікніків та активного проведення часу. На території BOSTON Creative House знаходитимуться баскетбольний майданчик, скейт-парк, велодоріжки.

Зустрічатися з друзями мешканці зможуть у закладах, що відкриються у будинку, або у кіно ТРЦ “Блокбастер” і “Дрім Таун” — до них 10 хвилин на авто.

Нещодавно ми робили анонс проєкту і розповідали про можливість зарезервувати апартаменти за договором попереднього бронювання. Тож всі, хто вже обрав планування або тільки-но збирається це зробити, даємо координати нашого відділу продажу: проспект Перемоги, 67. Завітайте, щоб дізнатися більше про наш будинок і придбати омріяні апартаменти. На старті проєкту діють найвигідніші ціни.