https://saga-development.com.ua/publications/shhe-blyzhche-do-pryrody-v-o2-city-village-startuvav-prodazh-apartamentiv/ https://saga-development.com.ua/publications/news/shhe-blyzhche-do-pryrody-v-o2-city-village-startuvav-prodazh-apartamentiv/

Ще ближче до природи: в O2 City Village стартував продаж апартаментів

Коли любов до природи та бажання жити у місті стають одним критерієм у виборі житла, ми пропонуємо здоровий компроміс у цьому питанні — житловий район О2 City Village. Він розташований у лісі та водночас у межах Києва за адресою: Харьківське шосе, 22-й км. 

У районі вже відкрито продаж апартаментів, тож ви можете одним з перших  стати його мешканцем.

О2 City Village знаходиться поруч з О2 Residence, але відрізнятиметься від нього меншою поверховістю, меншим числом апартаментів і меншою кількістю мешканців. Тут ви дотримуєтесь філософії slow living та навчаєтесь у природи жити в гармонії з тим, що вас оточує: з лісом, озером, птахами та тваринами. 

Унікальний формат

Чи можна зрозуміти концепцію проєкту за його назвою? У SAGA Development — так. Адже розробляючи неймінг будинку або району, ми відразу окреслюємо його формат та розповідаємо про головні цінності.

У новому проєкті ми втілюємо формат City Village або Urban Village. Він з’явився у середині минулого століття та сьогодні як ніколи набув популярності: все більше мешканців прагнуть переїхати з великих міст ближче до природи та при цьому користуватися тою самою насиченою інфраструктурою, якою вони користувались у мегаполісі. 

О2 City Village стане здоровим рішенням у цьому питанні. Район буде розташований серед мальовничого лісу та поряд з озером і матиме всі умови для життя, роботи, відпочинку та піклування про своє здоров’я. 

Власна інфраструктура

Перше, про що ми потурбувались, це про дитячі заклади. В О2 City Village передбачені садочок, студія розвитку, школа та спортивні секції. Вранці батькам знадобиться всього 5 хвилин, щоб відвести дитину до класу або групи, та приблизно стільки ж часу, щоб дістатися робочого місця — на території будинків також знаходитимуться коворкінги.

Зняти гроші у банкоматі, сплатити рахунки чи вирішити інші банківські справи мешканці зможуть у відділені банку, який відкриється в О2 City Village. Отримати чи надіслати посилку можна на пошті. Також у районі працюватиме страхове відділення. 

Особливу увагу в О2 City Village ми приділили бьюті-закладам і закладам здоров’я. Крім салонів краси, масажних студій, аптеки та стоматологічного кабінету, у районі передбачені детокс-клініка загальною площею понад 1800 м² та отель зі спа-центром площею 2800 м².

Для дозвілля в О2 City Village ми облаштуємо зону барбекю, пляж та набережну для прогулянок. Для занять спортом — майданчики з сучасним обладнанням та спортивний клуб.

І, звичайно, мешканцям буде доступна вся інфраструктура О2 Residence — з кафе, ресторанами, магазинами та екрофермою.

Обираючи О2 City Village — ви обираєте філософію Slow Living. Вам нема куди квапитись, адже все, що вам потрібно — поруч з вами.

Архітектура, інтегрована у природне середовище

В О2 City Village ми вчимося того, що людина є частиною природи, а не її споживачем. Саме ця ідея знайшла відображення в архітектурній концепції від української студії BURØ

Всі будинку дуже тактовно інтегруються у природне середовище. Фасади оздоблені з натуральних матеріалів і мають прості лінії, а висота кварталів не перевищує дерева та сягає всього 4 поверхів.

Особливу увагу архітектори приділили видовим характеристикам району на озеро та ліс, тому в усіх апартаментах панорамні вікна. Для ще більшого огляду на набережну та вікові сосни є планування з терасами. 

Якщо ви хочете жити ближче до природи та користуватися всіма перевагами сучасного міста, обирайте О2 City Village. У його будинках запроєктовані дво-, три- та чотирикімнатні апартаменти. Ознайомитися з плануваннями можна у відділі продажу за адресою: Харьківське шосе, 22-й км. Щоб призначити зустріч з нашими менеджерами, телефонуйте за номером (044) 290 86 14.