https://saga-development.com.ua/publications/shhe-bilshe-krutyh-proyektiv-u-2020/ https://saga-development.com.ua/publications/news/shhe-bilshe-krutyh-proyektiv-u-2020/

Ще більше крутих проєктів у 2020!

2019 рік видався дуже насиченим для SAGA Development. Ми ввели в експлуатацію 5 будинків – загалом це понад 76 тисяч квадратних метрів житла, що є одним з найвищих показників серед столичних девелоперів. Ми також запустили першу в Європі медіа-скульптуру, підтвердивши статус трендсеттера українського ринку нерухомості, та розпочали 6 нових проєктів, окремі з яких за кілька років точно стануть архітектурними маркерами сучасного Києва.

На 2020 рік ми маємо ще масштабніші плани! Серед них реконструкція одного із символів столиці, масштабні реновації промислових зон і перетворення занедбаних територій в середмісті в сучасні європейські квартали. Кожен з наших нових проєктів заслуговує на те, щоб бути флагманським і точно стане знаковим для міста.


Реновація Київпроекту

Будівля колишнього проєктного інституту "Київпроект", розташована в самому центрі Києва, давно не використовується за призначенням, потребує переосмислення та реконструкції. Власник приміщення, ПАТ "Київпроект Девелопмент", уже кілька років працює над концепцією реновації: було розглянуто близько 10 проєктів, один з них навіть отримав дозвіл на будівництво.

Зрештою, власник відхилив всі запропоновані проєкти та залучив до розробки оптимальних рішень SAGA Development та Perfect Group, які ініціювали просторові та соціологічні дослідження території.

Метою досліджень, які протягом 2019 року проводила команда "Агентів змін", було розробити оптимальний сценарій реновації та запропонувати містянам саме ті функції, яких дійсно бракує району.

В результаті була розроблена концепція, яка передбачає збереження модерністського зовнішнього вигляду будівлі, реставрацію сусіднього будинку-пам'ятки архітектури, спорудження підземного паркінгу на понад 500 машин, створення публічного простору та пасажів, що об'єднають вулицю Володимирську з Пушкінською, а Богдана Хмельницького – з Прорізною.

Функціональне наповнення будівлі після реконструкції має стати предметом дискусій та обговорень із залученням усіх зацікавлених сторін: мешканців та користувачів навколишніх територій, орендарів офісів у будівлі Київпроекту, проєктних інституцій та архітекторів.

В основу реновації покладено філософію баухаузу. 100 років тому провідні архітектори, скульптори та митці об'єдналися для створення будівлі майбутнього як фізичного втілення концептуального контексту, а 50 років тому Київпроект об'єднав найкращих архітекторів та проєктувальників Києва, які сформували образ сучасного міста.

Так само наша мета — об'єднати в Київпроекті найбільш прогресивні та інноваційні бізнеси, які гідно презентують Україну в світі.

"Наша Big Idea — зробити Київпроект місцем, де збираються найсильніші, найфаховіші та найуспішніші. Для цього ми напрацьовуємо ідеї й об'єднуємо всі бізнес-компоненти в об'єкті. Ми хочемо, щоб він став місцем сили, місцем найбільш потужних ідей та досягнень, домівкою для людей та компаній, що гідно презентують країну, місто у світі", — пояснив задум CEO SAGA Development Андрій Вавриш під час обговорень майбутніх функцій проєкту з громадськістю.


ANDRIYIVSKY City Space

Поділ – це наша пристрасть. Ми прагнемо, щоб він був сучасним, комфортним і затишним, щоб історичні будівлі тут гармонійно поєднувалися з сучасними, та щоб недобудованих об'єктів і занедбаних територій ставало все менше. Тому ми приступаємо до реконструкції недобудованого бізнес-центру на перетині вулиць Набережно-Хрещатицької й Андріївської.

Проєкт ANDRIYIVSKY City Space унікальний вже тим, що став результатом закритого конкурсу між провідними українськими архітекторами сучасності – Олегом Дроздовим і командою Drozdov&Partners та Олексієм Пахомовим з BURO Architects. В результаті конкурсу переміг Олексій Пахомов з проєктом, якому притаманні витончена простота та індивідуальність. В приміщеннях центру буде багато світла та простору завдяки великим панорамним вікнам, а в його оздобленні будуть використані якісні природні матеріали. Родзинка проєкту – ресторан на даху. Найбільш інноваційним стане процес реалізації багатофункціонального комплексу. Однак про нього ми розповімо трохи згодом.


Amsterdam Concept Quarter

Наші плани щодо реновації промислових територій Подолу не обмежуються прибережними територіями. Amsterdam Concept Quarter– ще один наш амбітний проєкт, який ми реалізовуємо у партнерстві з Інтергал-Буд. Він стане переосмисленням території колишнього Київського шовкового комбінату між вулицями Костянтинівською й Кирилівською.

Проєкт передбачає зведення 3 будинків-кварталів висотою від 8 до 11 поверхів з власною інфраструктурою, підземними паркінгами, дитячими та спортивними майданчиками.

Початок реалізації проєкту також планується навесні 2020 року.


BOSTON Concept House

Ще один наш проєкт реновації занедбаної промислової зоні, але цього разу в Оболонському районі, зовсім поруч зі станцією метро «Почайна» та майбутнім однойменним парком.

Це будинок з надсучасною технологічною архітектурою, інтерактивним медіа-фасадом, інноваційними технологіями, повноцінною інфраструктурою для життя, роботи та відпочинку. Для продуктивної роботи на території передбачені офіси, коворкінги, конференц-зали та творчі студії, для активного дозвілля – кафе, ресторани, магазини, зона для пікніків, прогулянкова зона вздовж річки Почайна, парк та суспільні простори. Для автомобілів ми запланували підземний паркінг, для занять спортом – спортивні майданчики, велодоріжки, скейт-парк, а ще – зони для вигулу домашніх улюбленців, дитячі майданчики та дитячий садок.

BOSTON Concept House – це ідеальний баланс між доступністю, зручністю та стилем. Його реалізацію ми плануємо розпочати вже в лютому.

Все буде SAGA!