https://saga-development.com.ua/publications/shanovni-investory-ta-partnery/ https://saga-development.com.ua/publications/news/shanovni-investory-ta-partnery/

Режим роботи SAGA Development на період воєнних дій

Шановні колеги, інвестори та партнери!

Перш за все, ми сподіваємося, що ви та ваші близькі наразі перебуваєте в безпеці.

На період воєнного стану та активних воєнний дій на території України компанія SAGA Development призупиняє профільну діяльність.

Роботи на всіх будівельних майданчиках компанії зупинено. Майданчики перебувають під посиленою цілодобовою охороною та відеонаглядом. Там, де є така можливість, обладнано тимчасові укриття для мешканців навколишніх будинків і пункти гуманітарної допомоги.

Офіси та відділи продажів не працюють. Співробітники підрядних організацій надають всю можливу допомогу ЗСУ та Територіальній обороні.

Ви можете не турбуватися щодо статусу оплат за квартири, придбані навиплат. На період воєнного стану ми призупинили платежі, а також скасували всі штрафи та пені.

УК “Атмосфера” продовжує роботу та забезпечення життєдіяльності будинків. Здійснюється вивезення сміття, забезпечення водою та електроенергією, цілодобова охорона та відеонагляд. В підземних паркінгах обладнано укриття.

У разі виникнення питань щодо роботи УК, сконтактуйте, будь-ласка, з менеджером будинку.

Віримо в ЗСУ та якнайшвидшу перемогу!

Все буде Україна!