https://saga-development.com.ua/publications/saga-development-zasudzhuye-provokatsiyu-na-vul-vilshanskij-ta-ogoloshuye-vynagorodu-100-000-grn-tomu-hto-nadast-informatsiyu-pro-osobu-yaka-zavdala-travm-mistsevij-meshkantsi/ https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-zasudzhuye-provokatsiyu-na-vul-vilshanskij-ta-ogoloshuye-vynagorodu-100-000-grn-tomu-hto-nadast-informatsiyu-pro-osobu-yaka-zavdala-travm-mistsevij-meshkantsi/

Ми засуджуємо провокацію на Вільшанській та оголошуємо винагороду за інформацію про особу, яка завдала травм місцевій мешканці

SAGA Development засуджує будь-які прояви насильства та вимагатиме від правоохоронних органів покарати організаторів провокації на вул. Вільшанській. 

В Києві останні кілька років діє організована група, яка займається вимаганням грошей у девелоперів за рахунок блокування будівельних майданчиків та організації провокацій. 

Сьогодні дії провокаторів перейшли всі допустимі межі. Вони організували зустріч на вулиці Вільшанській, де планується будівництво OZON Concept House. На зустріч запросили місцевих мешканців, після чого спровокували  бійку, в ході якої постраждала одна з місцевих мешканок. 

SAGA Development засуджує будь-які агресивні дії проти місцевої спільноти, з якою ми прагнемо побудувати дружні сусідські взаємини. Ми ініціювали відкриття правоохоронними органами кримінальної справи проти організованого угрупування. 

Більше того, SAGA Development оголошує про призначення винагороди в розмірі 100 000 грн тому, хто надасть достовірну інформацію про особу, яка завдала травм місцевій мешканці. 

Ми пропонуємо кваліфіковану правову допомогу всім мешканцям, які постраждали від дій провокаторів, щоб забезпечити притягнення винних до відповідальності.

Ми надамо всю необхідну  допомогу правоохоронним органам у розслідуванні інциденту. Крім того, підрозділу, який встановить осіб, що організували провокацію, та надасть надійні докази, які забезпечать тверду позицію в суді, ми надамо благодійну допомогу для покращення його матеріально-технічного стану. 

Час покласти край терору, що перешкоджає перетворенню Києва на комфортне та безпечне місто.