https://saga-development.com.ua/publications/saga-development-vidnovlyuye-svoyu-robotu/ https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-vidnovlyuye-svoyu-robotu/

SAGA Development відновлює свою роботу

Після вимушеної перерви у публікаціях на сайті SAGA Development повертається до новин та готова розповісти про відновлення своєї роботи. 

 


24 лютого застало зненацька кожного та поставило його життя на паузу. Ми, як і будь-хто в Україні, вірили в добро, гуманність та здоровий глузд. Але реальність виявилась інакшою та змусила нас жити і працювати в нових умовах. 

“Прискорюємося до адаптуємося”, “Віримо у свій продукт”, “Встав, обтрусився та пішов” сьогодні кожна цінність SAGA Development набула для нашої команди ще більший сенс.

Про команду у перші дні війни

З першого дня повномасштабного вторгнення SAGA Development працювала, але нашій команді довелось змінити свої функції і повністю перепрофілювали діяльність. Частина співробітників вступила до лав ЗСУ, частина пішла до Територіальної оборони та заступила на волонтерський фронт, а дехто з колег приєднався до будівництва захисних споруд у Києві. З початком війни ми чітко окреслили для себе завдання оборона міста та зведення фортифікацій. Саме на ньому ми сфокусували наші ресурси та експертність. 

Весь менеджмент компанії знаходився в Києві та Київській області, тому ми змогли максильно консолідувати знання і зусилля та побудувати сотні фортифікаційних споруд. Відзнака співробітників SAGA подяками від Командування Сухопутних військ Збройних Сил України без перебільшення — одна із значних нагород для нашої команди та велика мотивація робити ще більше для міста й країни. 

Про роботу над проєктами 

Ще в травні наша команда проєктного офісу та фінансового департаменту сфокусувалась на аудиті та інвентаризації проєктів. Наразі за результатами цього аналізу ми вибудовуємо нові вектори для SAGA Development та крок за кроком відновлюємо роботу на будівельних майданчиках. 

Вимушена пауза через активні бойові дії у Київській області дала збої у багатьох процесах, тому ми шукаємо нових підрядників та залучаємо зарубіжних постачальників матеріалів. Ми завжди багато говорили, що розвивати та будувати міста, можна лише спираючись на екосистему партнерств. Зараз наша філософія особливо актуальна. Великі цілі досягаються разом. Саме це ми відчували, будуючи оборонні конструкції для міст.

Збої в логістиці та напрацьованих алгоритмах взаємодії з підрядними компаніями також вплинули на таймінг проєктів, тому ми працюємо над формуванням графіків завершення будівництва по кожному окремому об’єкту. Оцінити ситуацію та скоригувати порядок робіт нам дозволяють саме результати аудиту та проведеної інвентаризації проєктів, над яким наша компанія розпочала працювати ще навесні.

Наразі географія наших проєктів не змінилась. Ми продовжуємо працювати у Києві та Одесі. Сьогодні SAGA Development відновила роботу на RESIDENT Concept House, який найближчим часом планує ввести в експлуатацію, та разом з партнерами будує RYBALSKY, KYЇVPROEKT City Space і Новий Поділ.

Ми продовжуємо будувати, поступово відновлювати роботи на майданчиках і працювати над тим, щоб повернути повний склад нашої команди. Зараз це головне для нас.