https://saga-development.com.ua/publications/saga-development-vede-zakonnu-diyalnist-ta-oskarzhuye-uhvalu-pro-aresht-zemelnyh-dilyanok/ https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-vede-zakonnu-diyalnist-ta-oskarzhuye-uhvalu-pro-aresht-zemelnyh-dilyanok/

SAGA Development веде законну діяльність та оскаржує ухвалу про арешт земельних ділянок

Ухвала про арешт земельних ділянок, на яких ведеться будівництво ЖК O2 Residence та планується будівництво «Нового Подолу», протиправна та вже оскаржена нами в апеляційному суді.

Звинувачення прокуратури абсурдні та надумані. Це підтверджує той факт, що суди м. Києва розібралися в матеріалах справи та відмовили в арешті земельних ділянок. На жаль, суддя з м. Полтава, не вивчивши детально обставини, задовольнив клопотання Офісу Генпрокурора. При винесенні цих ухвал ми не мали можливості захистити власну позицію, тому й подали апеляційну скаргу, яка зараз розглядається судом.

Будівництво житлового комплексу O2 Residence ведеться відповідно до містобудівної документації, чинного дозволу на будівництво та інвестиційної угоди з Академією МВС України. Арешт земельної ділянки забороняє її відчуження або початок нового будівництва, однак вже розпочаті будівництва на ділянці не перебувають під арештом та продовжуються в звичайному режимі.

Ми переконані, що найближчим часом суддя апеляційного суду розбереться в матеріалах справи та скасує арешт земельних ділянок.