https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-ta-ukrgazbank-pidpysaly-memorandum-pro-strategichnu-spivpratsyu/ https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-ta-ukrgazbank-pidpysaly-memorandum-pro-strategichnu-spivpratsyu/

SAGA Development та Укргазбанк підписали Меморандум про стратегічну співпрацю

27 липня відбулося підписання Меморандуму про стратегічну співпрацю між SAGA Development та АБ ПАТ «Укргазбанк», завдяки чому наші клієнти зможуть скористатися спеціальними умовами придбання квартир від лідера українського ринку з іпотечного кредитування.

"На прикладі еко-програми й програми іпотечного кредитування «Укргазбанк» переконливо продемонстрував, що за наявності чіткої, грамотної стратегії та якісного менеджменту, можна стати лідером ринку й розвивати його навіть у дуже несприятливих умовах. — зазначив CEO SAGA Development Андрій Вавриш. — Ми пишаємося нашою співпрацею, переконані в тому, що вона стане важливим етапом на шляху розвитку ринку нерухомості, від якого виграють як майбутні покупці, так і місто".

Перевагами іпотечних кредитів від «Укргазбанку» є прийнятна сума першого внеску, доступна відсоткова ставка та тривалий термін погашення іпотеки – до 20 років.

"В рамках партнерської програми ми можемо запропонувати клієнтам зрозумілі та прозорі умови кредитування з ефективною ставкою нижче від облікової ставки НБУ — такі умови доступні тільки в рамках співпраці з забудовниками, — прокоментувала заступник Директора Київської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» Катерина Печовал. — Клієнт, який скористається іпотечним кредитом в житлових комплексах SAGA Development, може бути впевнений, що жодних змін в ціні протягом терміну будівництва об'єкта не буде".

У банку також відзначають, що ретельно перевіряють компанії-партнерів і кожний житловий комплекс, в якому діють партнерські умови. Тож наші клієнти можуть бути впевнені не лише в прозорості умов, а й у надійності своєї інвестиції.

Наступним кроком після підписання меморандуму стане акредитація банком кожного житлового комплексу нашої компанії. Першими оцінити умови партнерської програми зможуть покупці квартир у ЖК NEW YORK Concept House.