https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-ta-ukraine-sotheby-s-international-realty-rozpochnut-spivpratsyu-u-2021-rotsi/ https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-ta-ukraine-sotheby-s-international-realty-rozpochnut-spivpratsyu-u-2021-rotsi/

SAGA Development та Ukraine Sotheby’s International Realty розпочнуть співпрацю у 2021 році

2020-й був насичений подіями для нашої компанії. Ми багато працювали — розпочинали нові проєкти та продовжували будувати об’єкти, які вже є в нашому портфелі. Нам є чим пишатися, та найбільше ми вдячні цьому року за можливість співпрацювати з компаніями, які поділяють наш підхід до того, якою має бути якісна нерухомість та сучасні простори для комфортного життя.

Цьогоріч ми розпочинаємо стратегічне партнерство з Ukraine Sotheby's International Realty — українським представництвом провідної міжнародної агенції нерухомості. 

Вже понад 40 років Sotheby’s International Realty спеціалізується на продажу об’єктів люкс-сегменту. Сьогодні компанія має понад 1000 офісів у 73 країнах, включаючи 44 брокерідж-компанії. 

“Пишаємося, що у 2020 році наша місія з розвитку екосистеми партнерств набирає обертів. Нам вдається залучати компанії, які поділяють наші цінності та розширюють географію наших проєктів. І співпраця з Ukraine Sotheby's International Realty це підтверджує,   розповідає СЕО SAGA Development Андрій Вавриш. Для нас велика честь, що саме ця компанія представлятиме наші проєкти на міжнародному рівні”. 

З 1976 року Sotheby’s International Realty є лідером з продажу ексклюзивної нерухомості, тож вихід на новий ринок супроводжувався для компанії ретельною підготовкою. П’ять років фахівці Sotheby’s аналізували український ринок, знайомилися із забудовниками та підбирали об’єкти, які відповідатимуть запитам клієнтів і сегменту нерухомості, з яким працює агенція.

“Ми дуже раді, що наша робота в Україні розпочнеться з колаборації з SAGA Development. Ми вивчали девелоперські компанії на ринку, але прагнемо працювати з кращими”, — зазначає Світлана Терещенко, виконавчий директор Ukraine Sotheby’s International Realty.

Вже навесні 2021 року Ukraine Sotheby's International Realty відкриє свій представницький офіс в Києві, а згодом  — в Одесі та Львові.