https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-spilno-z-kooperativ-provedut-vystavku-ukrayinskoyi-skulptury-ta-pablik-artu-vzayemodiya/ https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-spilno-z-kooperativ-provedut-vystavku-ukrayinskoyi-skulptury-ta-pablik-artu-vzayemodiya/

SAGA Development спільно з Kooperativ проводить виставку української скульптури та паблік-арту ВЗАЄМОДІЯ

Просувати мистецтво та розповідати про його значення в екосистемі сучасного міста — один з пріоритетів нашої компанії,  тому ми залюбки підтримуємо культурні заходи та проєкти, які допомагають досягти цієї мети. Одним з таких проєктів, який ми ініціювали разом з Kooperativ, стала виставка сучасної української скульптури та паблік-арту ВЗАЄМОДІЯ

Вже цієї п’ятниці, 23 липня, вона відкриється на даху Kooperativ та працюватиме до 15 вересня.  

Чому саме присвячена виставка? Мистецтво у сучасному місті — тема, яка червоною ниткою проходить через всю виставку. 

Щодня українські міста змінюються. Збільшується кількість їхніх мешканців. Простір набуває нових рис і функцій. Такі трансформації змінюють чинну екосистему міста та змушують переосмислити відносини людини з природою та екологічність стосунків один з одним. 

Як девелопер, ми відчуваємо ці зміни та хочемо показати, що у всіх процесах перетворення міста та у нашій взаємодії з ним завжди є місце для мистецтва.

На даху простору Kooperativ експозиція опиняється у центрі Києва та одночасно над ним. Вона є динамічною: розташування експонатів змінюється, додаються нові учасники. Наразі серед них — Антон Логов, Алевтина Кахідзе, Анна Надуда, Єгор Анцигін, Маргарита Журанова та Богдан Локатир, Роман Мінін і колектив вуличних художників НЕЙМЛЕС.

Також в рамках проєкту ВЗАЄМОДІЯ на даху Kooperativ відбудеться URBAN ART WEEKEND — дводенна серія дискусій та лекцій з екології, урбаністики і мистецтва, на яку ми запрошуємо всіх охочих. Подія відбудеться 24 та 25 липня. У програмі — кураторська екскурсія виставкою, дискусії про нову забудову Києва, воркшоп з мапінгу столиці, а також розмови про місто, мистецтво та майбутнє. 

Початок о 15:00. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації

Деталі програми URBAN ART WEEKEND за посиланням

Приходьте! Буде дуже багато корисної інформації, нетворкінгу та цікавих перформансів.