https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-rozpochynaye-spivpratsyu-z-mit/ https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-rozpochynaye-spivpratsyu-z-mit/

SAGA Development розпочинає співпрацю з МІТ

Міжнародні фахівці спільно з місцевими архітекторами, урбаністами, девелоперами та представниками громадськості обговорять найгостріші питання, які можуть постати в процесі реновації Подільсько-Куренівського промвузла.

В середині серпня наша компанія у партнерстві з urban curators розпочне співпрацю з Массачусетським технологічним інститутом (надалі — МІТ) для організації незалежної студії "Постпромисловий Київ. Трансформації в Україні".

Мета студії — разом з представниками МІТ провести інтегрований урбаністичний аналіз Подільсько-Куренівського району та розробити сценарії трансформації території як промислового спадку Києва.

З 20 по 23 серпня відбудеться візит студентів MIT на чолі з професором Брентом Райаном та Даніелем Кампо. Протягом цих днів в рамках Публічної Програми СANactions ми проведемо кілька відкритих подій, першою з яких лекція Даніеля Кампо «Postindustrial DIY reclamation». Головною темою виступу стануть історії відновлення застарілих промислових об'єктів в Детройті, Піттсбурзі, Баффало та Нью-Йорку. 23 серпня професор Брент Райан виступить з лекцією "The Largest Art".

Розроблені в результаті студії сценарії розвитку території допоможуть створити новий сценарій трансформації постпромислового Подолу.