https://saga-development.com.ua/publications/saga-development-provede-velyke-doslidzhennya-u-providnyh-navchalnyh-zakladah-kyyeva/ https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-provede-velyke-doslidzhennya-u-providnyh-navchalnyh-zakladah-kyyeva/

SAGA Development проведе велике дослідження у провідних навчальних закладах Києва

SAGA Development проводить велике дослідження у провідних навчальних закладах Києва з метою вивчення думки студентів про те, як має розвиватися середня й вища освіта з точки зору сталого розвитку та інтеграції у світовий освітній процес. 

Наша ключова мета — перетворення Києва в одне з найкомфортніших міст світу. Світові процеси урбанізації розвиваються таким чином, що, на думку футурологів, за 50 років у світі замість 200 країн буде 600 міст. І ці міста будуть конкурувати за людський капітал. 

Тому, комфортне місто — це, в тому числі, місто, спроможне конкурувати за кращих студентів, надавати їм якісні освітні послуги та забезпечити роботою світового рівня, аби майбутні випускники були горді залишитися працювати в Україні. 

Спільно з партнерами в особі провідних навчальних закладів ми вже розпочали роботу над якісною трансформацію навчальних закладів. Приклади цього — сучасний навчальний корпус Національної академії МВС України на інноваційна школа на Рибальскому. 

Зараз ми вивчаємо можливості долучитися до такої трансформації вищих навчальних закладів України, зокрема, за рахунок створення сучасних кампусів та спільного пошуку міжнародних партнерів. Це наш обов’язок і наша соціальна відповідальність, яка сприятиме сталому розвитку міста та його якісним перетворення.