https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-perejshla-na-prozoru-protseduru-provedennya-tenderiv/ https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-perejshla-na-prozoru-protseduru-provedennya-tenderiv/

SAGA Development перейшла на прозору процедуру проведення тендерів

Zakupki.Рrom.ua — найпрозоріша система проведення електронних тендерів та аукціонів. Вона створена за принципами ProZorro та дозволяє приватним компаніям проводити конкурентні, чесні та ефективні тендери.

Ми вирішили скористатися платформою Zakupki.Рrom.ua, аби знайти кращих постачальників матеріалів і послуг для реалізації наших проектів.

При пошуку нових підрядників ми орієнтуємося на якість — матеріалів, послуг, процесів будівництва. Для нас важливо, аби компанія чітко виконувала свої зобов'язання та дотримувалася зазначених термінів. Зручна платформа Zakupki.Рrom.ua дозволяє комплексно оцінити майбутнього підрядника та обрати найконкурентнішу пропозицію.

"Близько двох місяців ми проводимо тендери через платформу Zakupki.Рrom.ua. Вже зараз ми бачимо багато молодих і амбітних компаній, які можуть впевнено конкурувати з сильними гравцями будівельного ринку. Залучення таких учасників до реалізації проектів SAGA Development — позитивний досвід, який ми й надалі будемо розвивати", — зазначає виконавчий директор SAGA Development Денис Півнєв.

На сайті Zakupki.Рrom.ua ми проводимо відкриті та безкоштовні тендери, тож кожна компанія, яка є постачальником будівельних матеріалів чи послуг на будівельному ринку може взяти участь у конкурсі.