https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-krashhyj-robotodavets-2020-roku/ https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-krashhyj-robotodavets-2020-roku/

SAGA Development — кращий роботодавець 2020 року

Журнал "Фокус" склав рейтинг кращих роботодавців. У новому номері редакція розповіла про компанії, які незважаючи на економічний штром та масову істерію, продовжили працювати у звичайному темпі. SAGA Development стала лідером у сфері нерухомості та будівництва. Автори рейтингу зауважили, що з 2016 року SAGA Development формує екосистему, до якої входять партери, підрядники, інвестори та міські громади. Команда фахівців щодня займається реалізацією проєктів, яким властива інноваційна архітектура та технологічна довершеність.

Формуючи команду, ми звертаємо увагу  не лише на амбітні цілі й досвід, а й на бажання кандидатів змінювати міста та робити життя мешканців комфортнішим. SAGA Development прагне об’єднувати фахівців своєї справи, які будуть поділяти наші цінності, культуру та головну мету — вдосконалення міста.

"SAGA Development — це синергія талантів, яка допомагає нам бути лідерами ринку. Тому ми багато уваги приділяємо створенню комфортних умов для розвитку творчості та росту потенціалу співробітників",  —  коментує HR-директор SAGA Development Ольга Меженська.

Ми пишаємось, що змогли стати однією із тих компаній, які не тільки налагодили командну роботу, а й продовжили нарощувати оберти та наймати нових фахівців у рамках глобального локдауну.