https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-doluchylasya-do-aktsiyi-likari-nashi-geroyi/ https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-doluchylasya-do-aktsiyi-likari-nashi-geroyi/

SAGA Development долучилася до акції “Лікарі – наші герої”

Наша компанія долучилася до всеукраїнської акції «Лікарі — наші герої!», аби підтримати медичних працівників, залучених до боротьби з пандемією COVID-19. Ініціатором акції виступила компанія Expolight, яка в колаборації з провідними девелоперами та активним бізнесом України допомогає у зборі коштів медикам, які лікують нас і потребують лікування самі.

Аби привернути увагу до акції, Expolight  підсвічує знакові об'єкти в Києві, Дніпрі, Одесі, подібно до того, як освітленими спорудами підтримують медиків у Парижі, Дубаї, Нью-Йорку, Сіднеї. Серед будівель Києва, які долучилися до акції, — житловий комплекс CHICAGO Central House. Відсьогодні на медіа-скульптурі нашого будинку битиметься велике червоне серце — на знак подяки та підтримки лікарів, які щодня борються за наше здоров’я та рятують тисячі пацієнтів.

Головний меседж зображення — будинки, що захищають людей всередині себе, стають символами підтримки медичним працівникам, які перебувають зовні. У той час, коли переважна більшість населення знаходиться на карантині — вдома, в безпеці, наші лікарі продовжують працювати та ризикувати своїм життям. Світло – вдалий інструмент висловити загальну підтримку медикам, достукатись до сердець якомога більшої кількості людей та залучити їх до збору коштів.

Вже близько 20% хворих в Україні – медики. Лікарням потрібні засоби захисту, обладнання, інфікований медперсонал необхідно лікувати. Зробити свій внесок та допомогти лікарям можна через платформи helpdoctors.com.ua і Антикризового штабу odessavscovid.info.

Куб CHICAGO Central House у реальному часі перетворюватиме дані з цих сайтів у зображення на екрані. Кожен зроблений внесок — це нове маленьке серденько, яке додаватиметься до великого серця у нашій медіа-скульптурі. Наразі вже більше 6000 внесків!