https://saga-development.com.ua/publications/saga-city-space-peremig-u-mizhnarodnomu-konkursi-svitlovogo-dyzajnu-lit-lighting-design-awards-2021/ https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-city-space-peremig-u-mizhnarodnomu-konkursi-svitlovogo-dyzajnu-lit-lighting-design-awards-2021/

SAGA City Space переміг у міжнародному конкурсі світлового дизайну LIT Lighting Design Awards 2021

Святкуємо ще одну перемогу! SAGA City Space був відзначений у міжнародному конкурсі світлового дизайну LIT Lighting Design Awards 2021 та отримав нагороду у категорії Exterior Architectural Illumination! Світове журі, штаб-квартира якого знаходиться в Лос-Анджелесі, відзначили наш проєкт за оригінальні світлові рішення, завдяки яким білий цегляний фасад перетворюється на мереживне полотно. 

Це вже друга перемога, яку ми виборюємо разом з нашими партнерами світлотехнічною компанією Expolight. У 2020-му медіаскульптура CHICAGO Central House була визнана найкращою у номінації Interactive Lighting Projects.  

У цьогорічному конкурсі команда Expolight побила власний рекорд та здобула на LIT Lighting Design Awards 2021 аж 5 премій. І ще 5 проєктів отримали особливі відмітки!

Дякуємо нашим партнерам з Expolight, з якими ми втілили в життя проєкт підсвітки нашого будинку, та вітаємо зі спільною нагородою.