https://saga-development.com.ua/publications/news/prodazh-kvartyr-u-kyyivproekt-citu-space-vidkryto-2/ https://saga-development.com.ua/publications/news/prodazh-kvartyr-u-kyyivproekt-citu-space-vidkryto-2/

Продаж квартир у KYЇVPROEKT City Space відкрито!

Будинок, у якому створювалися знакові об’єкти столиці, працювали найталановитіші архітектори та народжувалися найпрогресивніші ідеї, які визначили архітектурний вигляд міста. Це Київпроект. Сьогодні розпочинається його нова історія, яка надихатиме Київ наступні 100 років, — історія KYЇVPROEKT City Space

Ми розпочинаємо реновацію будівлі Київпроекту та відкриваємо продаж квартир у KYЇVPROEKT City Space!

Після трьох років пошуку, просторових та соціологічних досліджень девелопери проєкту Perfect Group і SAGA Development перезавантажують будівлю та перетворюють її на поліфункціональний простір, який стане центром тяжіння всього нового та трендового. Всі, хто слідкував за анонсами проєкту, вже можуть обрати квартиру у самому серці Києва.

KYЇVPROEKT City Space розташований на вулиці Богдана Хмельницького, 16-22. П’ять хвилин пішки відділяють будинок від головної вулиці столиці — Хрещатик, чотири хвилини — від Національного академічного театру опери та балету ім. Шевченка та три хвилини — від станції метро Театральна. Будинок оточують адміністративні та культурні установи, банки, сучасні бізнес-центри, заклади відомих рестораторів і торговельні центри. Живучі тут, легко забути, куди поділися ключі від авто — у KYЇVPROEKT City Space все поруч, тож поїздки по справах гарантовано зміняться на піші прогулянки.

Але мешканцям навіть не потрібно виходити за межі свого будинку, щоб отримати весь спектр емоцій: сходити на прем’єру нового фільму, завітати до шоуруму відомого бренду чи послухати лекцію. 

Внутрішня інфраструктура KYЇVPROEKT City Space поєднає сім тематичних лабів і стане місцем для народження нових прогресивних ідей і трендів,  роботи та розвитку сучасних брендів. Тут передбачено все для життя та ведення бізнесу:

  • Fashion Lab з шоурумами українських і міжнародних брендів, бутіками аксесуарів, косметики та парфумерії;
  • Healthy Lab, де працюватимуть СПА- та фітнес-центр, спортивні магазини та магазини спортивного харчування;
  • Smart Lab з флагманськими магазинами гаджетів та побутової техніки, VR-space та шоурумами українських технологічних брендів;
  • Education Lab — простір для лекцій, конференцій, презентацій, громадських дискусій, а також освітня платформа та коворкінг;
  • Kids Lab, який об’єднає дитячу освітню платформу та розважальні центри;
  • Media Lab зі студією відео- та звукозапису, мінікінотеатром та виставковою залою;
  • Kitchen Lab передбачає супермаркет, магазини делікатесів, фуд-корт та панорамний ресторан.

Комерційні приміщення загальною площею 29 897 м² займатимуть 8 перших поверхів KYЇVPROEKT City Space та стануть масштабною платформою для українських і міжнародних брендів та ініціатив. 

Всередині KYЇVPROEKT City Space передбачений суспільний простір, доступ до якого матимуть всі кияни. Тут буде організована головна площа з літніми майданчиками та амфітеатром, де відвідувачі можуть сидіти на сходах у тіні дерев. Вхід до головної площі здійснюватиметься через пасаж. 

З 9-го по 24-й поверхи будинку розташуються 272 квартири загальною площею 30 948 м². Всі планування квартир вільні. Ми не будуємо перегородки у кімнатах, щоб мешканці мали більше вільного простору та більше можливостей для його організації. Площа квартир — від 41 м² до 115 м².  У будинку передбачена напівприватна площа, яка буде доступна лише мешканцям. 

Для зберігання авто є підземний паркінг на 179 паркомісць. 

Бажаєте дізнатися більше про KYЇVPROEKT City Space? На всі питання про будинок і планування квартир вам відповість наш менеджер. Завітайте до нашого відділу продажу за адресою: вул. Антоновича, 44. Також переходьте за посиланням на сайт проєкту.