https://saga-development.com.ua/publications/news/pro-fasad-resident-concept-house/ https://saga-development.com.ua/publications/news/pro-fasad-resident-concept-house/

RESIDENT Concept House стане першим будинком в України з декоративним анодуванням

Тільки-но Київ почав звикати до CHICAGO Central House з його унікальною медіа-скульптурою та архітектурою у стилі американського міста, як ми вже готові показати фасад нашого клубного будинку RESIDENT Concept House. Він знаходиться на Володимирській вулиці та точно стане її окрасою. Завдяки ексклюзивній технології, яку ми розробили для нашого проєкту, верхні поверхи будівлі отримали назву “золотого куба” та мерехтітимуть на сонці наче ювелірний виріб.

Спеціально для RESIDENT Concept House поєднано дві технології оздоблення. Перша з них — це система вентильованого фасаду, її ми застосували для основного об’єму будинку. Навісні вентильовані фасади давно зарекомендували себе на ринку будівництва та є найкращими з точки зору пожежної безпеки, звуко- та теплоізоляції приміщень. Вони стійкі до вологи, агресивних природних впливів, а також відповідають екологічним стандартам. Для верхніх поверхів — “золотого куба” — ми використовуємо декоративне анодування алюмінію.

Процес анодування алюмінія передбачає створення міцної оксидної плівки на поверхні металу, яка десятиліттями захищатиме матеріал від корозії, окислення, агресивних впливів і зберігатиме його декоративні особливості. Через складність та тривалість процесу анодовані метали досить рідко використовують в Європі, а в Україні ви зовсім не зустрінете будівель з оздобленням такого рівня.

RESIDENT Concept House стане першим будинком, для якого застосовано цю технологію. Ми довго підбирали необхідний сплав металу з правильною фактурою. Кожний елемент оздоблення виготовлявся індивідуально, адже фасад має багато граней. Для виробництва необхідно спеціальне згинальне обладнання та фахівці відповідної кваліфікації, яких вдалося знайти лише на одному підприємстві в Україні. Монтаж панелей з анодованого алюмінію виконується в кілька етапів — після кожного етапу монтажу проводяться додаткові заміри, за якими виготовляють панелі для наступного етапу.

«Початково проєкт передбачав алюмінієві композитні панелі, які ми планували закупити в Європі. Однак виявилося, що цей матеріал недостатньо гнучкий для нашого фасаду, — розповідає керівник проєкту RESIDENT Concept House Олександр Мартиненко. — Тоді ми вирішили застосувати панелі з анодованого алюмінію. При цьому ми самостійно підібрали відповідний сплав та фактуру, спільно з технологами Броварського алюмінієвого заводу розробили необхідну формулу, і після чисельних експериментів нам вдалося отримати саме той результат і саме той відтінок золота, який ми шукали».

«Золотий куб» з анодованого алюмінію стане родзинкою будинку. Нижні поверхи будуть оздоблені кремовим композитом і керамогранітом італійської фірми Ceramiche Coem.

Наразі роботи на фасаді RESIDENT Concept House майже завершено. Зовсім скоро ви зможете побачити його фасад у всій красі.