https://saga-development.com.ua/publications/news/perfect-group-citex-development-ta-saga-development-vyjshly-z-proyektu-art-kvartal-city-space-v-odesi/ https://saga-development.com.ua/publications/news/perfect-group-citex-development-ta-saga-development-vyjshly-z-proyektu-art-kvartal-city-space-v-odesi/

Perfect Group, Citex Development та SAGA Development вийшли з проєкту ART KVARTAL City Space в Одесі

SAGA Development спільно з партнерами Perfect Group та Citex Development виходять з проекту ART KVARTAL City Space. Всім інвесторам буде запропоновано нерухомість в інших наших спільних проектах.

Наша місія – розвивати міста за допомогою екосистеми партнерств. Всі наші проекти – це зразок сучасної людиноцентричної архітектури, яка покращує середовище, допомагає створювати нові зв’язки та формувати ком’юніті за участі мешканців району. Саме з цих принципів ми виходили під час розробки проекту ART KVARTAL City Space. На жаль, з об’єктивних причин реалізація нашого концепту виявилася неможливою. Тому ми спільно з партнерами ухвалили рішення про вихід з проекту.

Всім клієнтам, які інвестували в будівництво ART KVARTAL City Space, буде запропоновано нерухомість в наших спільних проектах, зокрема, KANDINSKY Odessa Residence. Співробітники департаменту продажів зконтактують з вами в індивідуальному порядку для обговорення деталей.