https://saga-development.com.ua/publications/novyj-podil-i-kyyivproekt-city-space-uvijshly-do-rejtyngu-proyektiv-shho-zminyat-oblychchya-stolytsi/ https://saga-development.com.ua/publications/news/novyj-podil-i-kyyivproekt-city-space-uvijshly-do-rejtyngu-proyektiv-shho-zminyat-oblychchya-stolytsi/

Новий Поділ і KYЇVPROEKT City Space увійшли до рейтингу проєктів, що змінять обличчя столиці

Яким буде Київ через 10 років? За версією нашої компанії, він буде найкомфортнішим містом у світі. Саме такий BHAG ми собі поставили та до якого впевнено рухаємося з кожним новим проєктом.

Про те, що вже зараз ми змінюємо обличчя Києва та створюємо проєкти майбутнього, говорить і редакція НВ. 

У новому номері вона разом з архітекторами, забудовниками та урбаністами склала рейтинг 10 знакових об’єктів столиці та включила до нього відразу два проєкти, які ми реалізуємо спільно з партнерами Perfect Group і Kyivproekt Development — Новий Поділ та KYЇVPROEKT City Space.

Новий Поділ НВ відзначив за наш підхід до будівництва кварталів, насичену інфраструктуру та головну родзинку району — набережну завдовжки 1 км. Вона буде відкрита для всіх охочих і стане улюбленим місцем для відпочинку та прогулянок містян і мешканців району. 

«Гарна набережна, яка відкриється на Новому Подолі, стане окрасою Києва», — зазначає у статті НВ головний архітектор Архіматики Дмитро Васильєв.

KYЇVPROEKT City Space, який ми реконструюємо разом Perfect Group і Kyivproekt Development, позитивно вплине на зовнішній вигляд центральної частини Києва,  про це каже архітектор Андрій Миргородський, автор пішохідно-велосипедного переходу над Володимирською гіркою. Також він додає, що після реконструкції будівля набуде сучасного вигляду.

Дякуємо редакції НВ за високу оцінку наших проєктів. 

Продовжуємо будувати міста майбутнього!