https://saga-development.com.ua/publications/news/novorichni-podarunky-vid-saga-claus/ https://saga-development.com.ua/publications/news/novorichni-podarunky-vid-saga-claus/

Новорічні подарунки від Saga Claus

На календарі грудень, а це значить, що Saga Claus повертається! Та, звичайно, з подарунками.

Цьогоріч він підготував дещо особливо для наших покупців — новорічні умови купівлі квартири. З ними ви точно здійснете мрію про власне житло у будинках Saga Development.

До 31 грудня на всі квартири в О2 Residence діє святкова пропозиція на виплат: перший внесок — 10%, строк — 24 місяці, пільговий період без подорожчання — 12 місяців.

На квартири для гурманів у WASHINGTON Concept House — рік без подорожчання із першим внеском 20% та строком виплат 21 місяць.

У SAN FRANCISCO Creative House залишилися останні пентхауси у продажу, тож якщо поквапитесь, можете стати власником одного з них за суперумовами — з першим внеском 20% та 21 місяцем без подорожчання.

До BOSTON Creative House Saga Claus завітав з програмою на виплат, перший внесок якої від 9%, строк — до завершення будівництва, а період без подорожчання — пів року або рік.

У Happy House наш Saga Claus відкрив нові видові квартири у будинку. Вони розташовані з 16-го по 24-й поверхи четвертої секції житлового комплексу та мають неперевершені вікновиди. Вікна — від стелі до підлоги, щоб нічого не заважало вашому погляду, а кімнати від світанку до заходу сонця були сповнені світлом.

У CHICAGO Central House Saga Claus підготував індивідуальні умови на квартири та гнучку систему оплати паркінгу.

А у SAGA City Space — знижку 20% на паркінг.

Отримати свій подарунок вже можна у відділі продажу. Там вам розкажуть про деталі новорічної пропозиції та ознайомлять з плануваннями квартири. Заходьте на сайт проєкту та дізнавайтесь адресу офісу.