https://saga-development.com.ua/publications/new-house-in-rybalsky-architectural-collection/ https://saga-development.com.ua/publications/news/new-house-in-rybalsky-architectural-collection/

Зустрічайте — новий будинок в архітектурній колекції RYBALSKY!

У RYBALSKY є тенденція. Кожен будинок, який з’являється у районі, не схожий на попередній. Він має свою архітектурну форму, поєднання кольорів та текстур на фасаді.

Новий будинок № 7 не став винятком. Він щойно з’явився у продажу, але вже гучно заявив про себе. Розташування на першій лінія Дніпра, оригінальний фасад с каскадними виступами для терас, які огортатимуть весь периметр будівлі, та нестандартна форма покрівлі — цей будинок має стати новим лендмарком Києва, тож архітектори доклали максимум зусиль для того, щоб він успішно виконав свою місію.

Будинок №7 продовжить концепцію суперкварталу та середньоповерхової забудови. Його висота сягатиме 9 поверхів, а квадратна форма дозволить облаштувати затишний внутрішній двір для мешканців. З одного боку поряд з будівлею проходитиме бульвар, з іншого — водний канал, вздовж якого запланований Restoport RYBALSKY — ціла вулиця ресторанів, частина з яких розміститься на першому поверсі нового будинку.

Архітектура нового кварталу відрізнятиметься від будівель, які вже є або тільки заплановані у RYBALSKY. Візуальне різноманіття району — одна з його головних фішок. Ми слідуємо глобальному тренду про urban diversity та хочемо змінити парадигму типової забудови, яка залишилися від радянських часів та, на жаль, досі використовується у будівництві житлових комплексів.

Мета RYBALSKY — стати  містом-мрією у мініатюрі. А мрія, як пояснює головний архітектор проєкту Антон Олійник, не може бути одноманітною та уніфікованою. Людина потребує візуального міксу, різноманіття вражень та свободи вибору. Архітектурний копіпаст зменшує відчуття щастя та рівень комфорту людини,  що в жодному разі не про наш район.

Кожен мешканець особливий, то чому будинки не можуть бути такими? Головне — відчувати тонку грань між різноманіттям і хаосом та не переходити на бік останнього.

Всього у новому будинку заплановано 269 квартир. Вони будуть розташовані з третього по дев’ятий поверхи. У кожному помешканні є тераса або балкон. Збільшення кількості літніх майданчиків зумовлено розташуванням кварталу на першій лінії Дніпра.

Перші поверхи займатимуть комерційні приміщення під офіси, магазини та ресторани.

Для мешканців з авто запроєктовано підземний паркінг.

Будинок № 7 вражатиме своїм фасадом та доповнюватиме архітектурну колекцію RYBALSKY. Якщо ви хочете дізнатися більше про його особливості, запрошуємо вас до відділу продажу за адресою: Набережно-Рибальська дорога, 3,9. Наші менеджери проведуть екскурсію, після якої ви точно закохаєтесь у наш район і станете його мешканцем.