https://saga-development.com.ua/publications/news/ne-propustit-projector-creative-picnic-na-bulvari-rybalsky/ https://saga-development.com.ua/publications/news/ne-propustit-projector-creative-picnic-na-bulvari-rybalsky/

Не пропустіть Projector Creative Picnic на бульварі RYBALSKY

Projector Creative Picnic — захід, який 18 серпня збере представників творчих професій, щоб познайомитись, повчитись та відпочити. Пікнік розпочнеться о 10:00 у житловому районі RYBALSKY. Дизайнери, арт-директори, художники, архітектори, письменники, режисери, маркетологи зустрінуться на бульварі, аби послухати лекції, поласувати смачними стравами фудкорту та просто поспілкуватися у дружній атмосфері однодумців. Панельні дискусії пройдуть у трьох напрямках: Art, Creative, Communications за участі відомих спікерів, серед яких письменник, меценат та засновник фонду Жизнелюб Гарік Корогодський, засновник Радіо "Аристократи" Ярослав Лодигін, журналіст, письменник та креативний директор SAGA Development Антон Фрідлянд тощо.

Протягом усього дня на гостей чекає насичена програма з арт-перформансами від художників, VR-воркшопами, діджейськими сетами, іграми (настільний футбол, фрисбі, батути) та клубами за інтересами.

Приходьте 18 серпня за адресою вул. Набережно-Рибальська дорога, 3,9 (вхід зі сторони вул. Набережно-Хрещатицької та з вул. Електриків).

Початок о 10:00.

Придбати квитки на захід можна за посиланням.