https://saga-development.com.ua/publications/kub-chicago-central-house-otrymav-nagorodu-u-mizhnarodnomu-konkursi-svitlovogo-dyzajnu-lit-lighting-design-awards-2020/ https://saga-development.com.ua/publications/news/kub-chicago-central-house-otrymav-nagorodu-u-mizhnarodnomu-konkursi-svitlovogo-dyzajnu-lit-lighting-design-awards-2020/

Куб CHICAGO Central House отримав нагороду у міжнародному конкурсі LIT Lighting Design Awards 2020

Радіємо черговій перемозі! Наша медіаскульптура у CHICAGO Central House отримала визнання на міжнародному конкурсі LIT Lighting Design Awards 2020. 

Щороку журі конкурсу приймає заявки з усього світу та визначає найкращі проєкти світлового дизайну: вуличне, садово-паркове, театральне освітлення, інноваційний дизайн освітлення — всього 47 категорій, за якими дається оцінка. У 2020-му журі LIT Lighting Design Awards розглянуло 350 заявок із 43 країн.

Пишаємося, що серед усіх претендентів на перемогу в категорії Interactive Lighting Projects проєкт CHICAGO Central House визнаний найкращим. Куб став першою масштабною медіаскульптурою в Європі, яка за допомогою цифрових технологій відображає ритм міста.

Дякуємо нашим партнерам з Expolight, з якими ми втілили проєкт куба в життя, та вітаємо зі спільною нагородою.