https://saga-development.com.ua/publications/ekorajon-o2-residence-vidkryv-prodazh-novyh-kvartyr-sered-lisu/ https://saga-development.com.ua/publications/news/ekorajon-o2-residence-vidkryv-prodazh-novyh-kvartyr-sered-lisu/

Екорайон О2 Residence відкрив продаж нових квартир серед лісу

Цього грудня ми відкрили передостанюю чергу квартир у нашому проєкті та найекологічнішому районі Києва О2 Residence — у будинку №9. 

Незважаючи на те, що всі будівлі району схожі один на одного, будинок №9 відрізняється від решти широкою палітрою планувань та має найбільшу кількість квартир — загалом 146 варіантів до вибору. 

Площі квартир у будинку №9 О2 Residence: 

  • 1-кімнатні — від 37 м² до 54 м²;
  • 2-кімнатні — від 71 м² до 74 м²;
  • 3-кімнатні — від 88 м² до 105 м²;
  • 4-кімнатні — від 108 м² до 127 м²;
  • 5-кімнатні — від 139 м².

Зауважимо також, що 3-кімнатні та 4-кімнатні квартири мають дворівневі планування і розташовані на верхніх поверхах. 

Всі будинки в О2 Residence мають середню висотність, щоб не перекривати крони дерев. Будинок №9 не став винятком, тож його ми будуємо семиповерховим.

Основний принцип нашого проєкту — дбайливе ставлення до лісу, тому ми максимально зберігаємо навколишню природу, а архітектурні рішення робимо якомога стриманішими. 

Інфраструктура району міститиме кафе, ресторани, пошту, школу, клініку та салони краси. Також тут розташується екоферма, де мешканці району зможуть вирощувати овочі та фрукти. 

Встигніть стати мешканцем нового будинку одним з перших! Адреса відділу продажу: Харківське шосе, 22 км. Для замовлення трансферу телефонуйте за номером на сайті.

 

Вибрати квартиру