https://saga-development.com.ua/publications/news/bird-in-flight-opublikuvav-rejtyng-17-najkrashhyh-suchasnyh-budivel-kyyeva-do-nogo-uvijshly-rybalsky-chicago-central-house-ta-saga-city-space/ https://saga-development.com.ua/publications/news/bird-in-flight-opublikuvav-rejtyng-17-najkrashhyh-suchasnyh-budivel-kyyeva-do-nogo-uvijshly-rybalsky-chicago-central-house-ta-saga-city-space/

SAGA City Space, RYBALSKY і CHICAGO Central House увійшли до рейтингу “17 найкращих сучасних будівель Києва” за версією Bird in Flight

Редакція журналу Bird in Flight запитала українських архітекторів та дизайнерів, які будівлі вони вважають найкращими у Києві та чому. Називати можна було будь-які об’єкти столиці, головне, щоб вони були побудовані не раніше 1991 року. За кожне згадування будинок отримував 1 бал. Власні проєкти архітекторів редакція не зараховувала.

Всього експерти назвали 54 будівлі, 17 з яких набрали найбільшу кількість голосів та потрапили до фіналу. Серед проєктів SAGA Development до рейтингу увійшли житловий район RYBALSKY, побудований за принципом суперкварталів, CHICAGO Central House з унікальною медіа-скульптурою та SAGA City Space від архітектора Олега Дроздова.

Коментуючи свій вибір, архітектори Володимир Непийвода та Дмитро Дудченко назвали  RYBALSKY “найкращим житловим комплексом в Україні”, а SAGA City Space “якісно вписаним в середовище Подолу”. Схожої думки дотримується Євгенія Васіловська: “Завдяки пропорціям фасаду об'єкт дуже тактовно вписаний в історичну та у псевдоісторичну забудову”.

CHICAGO Central House Сергій Махно назвав “подарунком місту”, а Дмитро Васильєв відзначив скляний куб будинку: “Скляний «тамбур» з арт-об'єктом всередині — це прикраса у проміжному просторі між містом і будівлею. Через неї ЖК став не просто функціональним об'єктом, а чимось більшим — сучасним симбіозом цифрового мистецтва й архітектури”.

Дякуємо за визнання та продовжуємо працювати над реалізацією нових, ще крутіших, проєктів!