https://saga-development.com.ua/publications/news/andrij-vavrysh-sprostuvav-informatsiyu-pro-kupivlyu-budivelnoyi-korporatsiyi-ukrbud/ https://saga-development.com.ua/publications/news/andrij-vavrysh-sprostuvav-informatsiyu-pro-kupivlyu-budivelnoyi-korporatsiyi-ukrbud/

Андрій Вавриш спростував інформацію про купівлю будівельної корпорації “Укрбуд”

Генеральний директор девелоперської компанії SAGA Андрій Вавриш спростував інформацію про намір купити "Укрбуд Девелопмент". Про це він повідомив сьогодні, 27 вересня, на своїй сторінці у Facebook.

«Компанія SAGA Development не розглядає можливості спільної з Укрбуд реалізації проектів, оскільки ми сповідуємо діаметрально протилежні стратегії розвитку територій, займаємо різні ніші на ринку та не вбачаємо жодного ефекту синергії від таких партнерств, об'єднань, злиттів», – написав Андрій Вавриш.

Девелопер також зазначив, що компанія SAGA має сформований портфель проектів на найближчі 4 роки, тому розпорошувати фінансові і людські ресурси не збирається.

«Я особисто сконцентрований виключно на розвитку SAGA. Інформація, поширена окремими ЗМІ – недостовірна», – підкреслив Андрій Вавриш.

Нагадаємо, напередодні велика кількість українських ЗМІ поширила інформацію про намір підприємця Андрія Вавриша купити будівельну корпорацію "Укрбуд Девелопмент". Про продаж корпорації на днях заявив її колишній співвласник – Максим Микитась.