https://saga-development.com.ua/publications/articles/novyj-poglyad-na-rybalsky-yak-bulvar-stav-lokatsiyeyu-dlya-provedennya-zahodiv/ https://saga-development.com.ua/publications/articles/novyj-poglyad-na-rybalsky-yak-bulvar-stav-lokatsiyeyu-dlya-provedennya-zahodiv/

Новий погляд на RYBALSKY: як бульвар став локацією для проведення заходів

"Життя — між будинками", — саме так датський архітектор Ян Гейл говорить про необхідність пристосовувати інфраструктуру вулиці до потреб її мешканців. Ми вважаємо, що цей вираз дуже влучно описує наше бачення сучасного району.

Будуючи RYBALSKY, ми хочемо не тільки реабілітувати одну з промзон Подолу, але й створити на її території квартал, насичений спілкуванням та культурним життям.

В концепції проекту немає парканів чи інших огорож. Це відкрита територія, де кияни та гості міста зможуть гуляти набережною каналу, пити духмяну каву в кафе та зустрічатися з друзями на зеленому бульварі, аби разом сходити на шопінг. До речі, для останнього у RYBALSKY передбачений простір загальною площею 2500 м² для понад 20 магазинів.

Одним з важливих етапів створення поліфункціонального району є проведення публічних заходів на бульварі. Вже зараз, коли проходять останні роботи до введення в експлуатацію перших пускових комплексів, у RYBALSKY вирує життя. За останній рік на його території відбулося декілька масштабних заходів: весняний еко-ярмарок RYBALSKY family picnic, головна дівоча подія RYBALSKY Girls Party та Projector Creative Picnic, кожен з яких відвідали понад тисячу гостей.

Ми впевнені, це лише початок.

Зовсім скоро район наповниться життям ще більше та матиме вигляд невеличкого містечка — його вулицями гулятимуть щасливі мешканці, діти стрибатимуть на батуті та бавитимуться на інших турніках, наповнюючи простір своїм гучним сміхом, а гості з радістю залучатимуться до участі в заходах, які регулярно проходитимуть на бульварі. Саме таким ми бачимо RYBALSKY, та вже зараз відкриті до пропозицій щодо проведення заходів.

Якщо ви маєте круту ідею фестивалю, воркшопу або іншого івенту — ми готові надати локацію у RYBALSKY.

Чекаємо на ваші заявки, їх можна залишити у розділі нашого сайту.