https://saga-development.com.ua/publications/articles/dlya-bezpeky-einstein-concept-house-my-obraly-ajax-systems/ https://saga-development.com.ua/publications/articles/dlya-bezpeky-einstein-concept-house-my-obraly-ajax-systems/

Для безпеки EINSTEIN Concept House ми обрали Ajax Systems

Ajax Systems — український виробник систем охорони, технології якого відомі у 80 країнах світу, а кількість користувачів складає понад 200 000 осіб. Один з принципів роботи компанії — комплексний підхід до безпеки. Серед продукції бренду — пристрої для захисту будинків і прибудинкових територій, датчики реагування на аварійні ситуації: пожежу та затоплення, пристрої для домашньої автоматизації: датчики відкриття дверей, датчики руху тощо.

Для EINSTEIN Concept House використовуємо провідні технології Ajax Systems, завдяки яким територія, коридори та сходи житлового комплексу завжди будуть під наглядом. По периметру будинку встановлені камери відеоспостереження. Поруч знаходиться служба охорони.

Стороння особа не може зайти до будівлі. Вхідні двери обладнано сканерами відбитків пальців. Доступ до ліфту, сходової клітини та поверхів мають лише власники магнітних карток.

Кожна квартира також знаходиться під контролем системи безпеки Ajax. Їхня функція — миттєво повідомляти службі охорони про неприємні інциденти в приміщенні.

Мешканці можуть бути впевненими, що до їхнього житла не потраплять злодії. У кожній квартирі встановлено хаби Hub Plus, датчики відкриття дверей DoorProtect і датчики руху MotionProtect. Навіть при відключенні електрики, системи продовжуватимуть працювати та матимуть зв'язок з пультом моніторингу Ajax PRO Desktop, за яким цілодобово чергує оператор охоронної служби будинку.

Якщо, попри всі заходи безпеки, до квартири проникнуть сторонні особи, Ajax відразу надішле тривогу на смартфони мешканців і на пульт. Протягом 30 секунд ліфти й виходи з поверху буде заблоковано, а зловмисникам доведеться мати справу з охороною житлового комплексу та поліцією.

EINSTEIN Concept House оснащено централізованою протипожежною системою. Вона може бути доповнена датчиками Ajax FireProtect Plus, що реагують на дим, зростання температури та чадний газ.

Кожна квартира комплектується датчиками протікання Ajax LeaksProtect. В разі аварійної ситуації — служба охорони дистанційно відключить постачання води в квартиру, а власники отримують сповіщення про протікання.

Розетки квартир оснащені реле Ajax WallSwitch. Мешканці можуть не хвилюватися про електроприлад, який забули вимкнути. "Розумне реле" дозволяє дистанційно вмикати та вимикати живлення за допомогою додатку та контролювати споживання енергії.

До стандартного комплекту Ajax у квартирі EINSTEIN Concept House входять:

  • Хаб Ajax Hub Plus,
  • Датчик відкриття Ajax DoorProtect,
  • Датчик руху Ajax MotionProtect,
  • Датчик протікання Ajax LeaksProtect,
  • Силове реле Ajax WallSwitch.

Мешканці EINSTEIN Concept House можуть самостійно обрати "гаджети" для своєї квартири: розумні розетки, брелоки, клавіатури для керування системою безпеки. Датчики можна налаштувати під свої звички та поведінку. Всі прилади системи Ajax бездротові, тому їх можна встановити навіть після закінчення ремонту в квартирі. Для підключення техніки знадобиться всього декілька хвилин.