https://saga-development.com.ua/publications/articles/client-technical-control-yak-majbutni-meshkantsi-stayut-uchasnykamy-budivnytstva/ https://saga-development.com.ua/publications/articles/client-technical-control-yak-majbutni-meshkantsi-stayut-uchasnykamy-budivnytstva/

Client Technical Control: як майбутні мешканці стають учасниками будівництва

Client Technical Control — проєкт нашої компанії, завдяки якому кожен інвестор може долучитися до процесу будівництва.

Ми розуміємо, що майбутній мешканець має право перевіряти готовність свого будинку, вносити свої пропозиції щодо оформлення місць загального користування та благоустрою прибудинкової території.

Щомісяця ми інформуємо інвесторів про зустріч та запрошуємо їх до будинку, у якому вони придбали нерухомість. Разом з представниками компанії, головним архітектором і представниками управляючої компанії власники нерухомості здійснюють огляд будівельного майданчика, обговорюють питання відносно якості зведення об'єкта та складають перелік зауважень. Після завершення будівництва ми також долучаємо інвесторів до прийому будинку від генерального підрядника.

Проєкт допомагає нам постійно підтримувати діалог з клієнтом, розуміти його очікування й прагнення, а клієнтам — комунікувати з тими, хто створює їхній будинок та спілкуватися з майбутніми сусідами.