SAGA City Space

Перейти на сайт

Цінності

Життя як мистецтво — принцип, покладений в основу проєкту SAGA City Space. Будинок розташований у центрі старого міста — у самому серці Подолу серед архітектурних шедеврів. Тут для поціновувачів творчості сучасних художників та нестандартної архітектури SAGA Development створює ексклюзивну колекцію апартаментів.

SAGA City Space - фото 1
SAGA City Space - фото 2
SAGA City Space - фото 3
SAGA City Space - фото 4
SAGA City Space - фото 5
1
2
3
4
5

Характеристики проєкту

Найближча станція метро
Контрактова площа
Технологія будівництва
Монолітно-каркасна
Клас
Бізнес+
Стіни
Цегла
Кількість будинків
1
Поверховість
3, 7
Кількість апартаментів
21
Паркінг
Так
Придбання на виплат
Так
Комерційні приміщення
Так
Апартаменти з терасою
Так

Учасники проєкту

Про нерухомість

SAGA City Space, перш за все, характеризується обмеженою кількістю планувань. Всього у будинку передбачені 21 апартаменти, при купівлі яких можна одразу замовити ремонт від італійських дизайнерів і повну комплектацію кімнат технікою, меблями та елементами інтер’єру.

Про проєкт

SAGA City Space знаходиться на Сагайдачного, 18 — у тій частині вулиці, яка отримала статус пішохідної. Будинок складається з 7 поверхів і має досить концептуальну архітектуру. Двошаровий фасад будівлі виконаний з перфорованої цегляної кладки та вдало підкреслює зовнішній вигляд історичного центру міста.

Переваги проєкту

Обравши апартаменти у SAGA City Space, його мешканець може щодня користуватися п’ятизірковим сервісом, відвідувати кафе та ресторани на першому поверсі будинку, відпочивати на власній терасі, насолоджуватися панорамою дніпровських схилів і красою Андріївської церкви.

Розташування

Відділ продажу
Сайт проєкту
Телефон
Графік роботи
Пн-Пт: 9.00-19.00
Сб-Нд: 10.00-18.00