RYBALSKY

Перейти на сайт

Цінності

Головна цінність RYBALSKY — людина. Її власний простір, час, почуття. Комфорт, який не обмежується власною квартирою, та відчуття безпеки, яке не визначається висотою парканів у районі. У RYBALSKY особливий підхід до проєктування житла. Тут немає місця хмарочосам, стихійним парковкам і огорожам. Тільки сучасні квартали – стильні, безпечні та продумані у кожній деталі.

RYBALSKY - фото 1
RYBALSKY - фото 2
RYBALSKY - фото 3
RYBALSKY - фото 4
RYBALSKY - фото 5
RYBALSKY - фото 6
RYBALSKY - фото 7
RYBALSKY - фото 8
1
2
3
4
5
6
7
8

Характеристики проєкту

Найближча станція метро
Контрактова площа
Технологія будівництва
Монолітно-каркасна
Клас
Комфорт+
Стіни
Цегла
Кількість будинків
9
Поверховість
9
Кількість квартир
1151
Квартири з терасою
Так
Паркінг
Так
Придбання на виплат
Так
Кредит на купівлю
Так
Комерційні приміщення
Так

Учасники проєкту

Про житлову нерухомість

Збільшена площа, поліпшені планування, затишні балкони та великі вікна, які виходять на Дніпро, канал або мальовничий бульвар — кожна квартира у RYBALSKY спроєктована з урахуванням потреб її мешканців. Ми пропонуємо понад 90 планувань, серед яких, як класичні варіанти 1-, 2-, 3-, 4-кімнатного житла, так і дворівневі квартири з просторими терасами.

Про район

RYBALSKY — це дев’ять суперсучасних кварталів. Вісім з них будуть житловими, а частину дев’ятого займатиме RYBALSKY Family Port — освітній центр зі школою, дитячим садочком і студією розвитку.

Переваги проєкту

RYBALSKY — житловий район, створений за принципом суперкварталів. Середньо-поверхові будинки, сучасний громадський простір біля води, продуманий благоустрій території та розвинута інфраструктура — саме ці особливості стали ключовими при розробці концепції нашого проєкту.

Розташування

Відділ продажу
Сайт проєкту
Телефон
Графік роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб-Нд: 10:00 - 18:00