PHILADELPHIA Concept House

Перейти на сайт

Цінності

Цінності PHILADELPHIA Concept House можна описати формулою STEP: Security — безпека, яка є синонімом комфорту, Technologies — сучасні технології в оснащенні будинку та оздобленні його фасаду, Emotions — настрій резидентів і загальна атмосфера будинку та Privacy — приватність, яка забезпечується розташуванням у тихому центрі та обмеженою кількістю квартир.

PHILADELPHIA Concept House - фото 1
PHILADELPHIA Concept House - фото 2
1
2

Характеристики проєкту

Найближча станція метро
Кловська
Технологія будівництва
Монолітно-каркасна
Клас
Бізнес+
Стіни
Цегла
Кількість будинків
1
Поверховість
17
Кількість квартир
65
Квартири з терасою
Так
Паркінг
Так
Придбання на виплат
Так
Кредит на купівлю
Так
Комерційні приміщення
Так

Учасники проєкту

Про житлову нерухомість

Крім зручної локації в центрі Києва, особливістю новобудови є обмежена кількість мешканців. У 17-ти поверховому будинку розташовано всього 65 квартир різних типів планувань.

Про проєкт

PHILADELPHIA Concept House знаходиться у тихому центрі — на Кловському узвозі, 19. Для оздоблення фасаду архітектори обрали метал і дзеркальне покриття вікон, завдяки чому будинок мерехтітиме на сонці та стане окрасою міста.

Переваги проєкту

PHILADELPHIA Concept House — новий погляд на життя в центрі столиці. Окрім насиченої інфраструктури району, неподалік будинку знаходяться архітектурні пам’ятки, затишні парки та сквери. Близько 15 хвилин пішки — і ви у Парку Вічної Слави, 20 хвилин — і ви поряд з Києво-Печерською лаврою.

Розташування

Відділ продажу
Сайт проєкту
Телефон
Графік роботи
Пн-Пт: 9.00-19.00
Сб-Нд: 10.00-18.00