O2 Residence

Перейти на сайт

Цінності

Ми створюємо O2 Residence для тих, хто втомився від галасливого міста, його метушні та невпинного ритму. Для тих, хто хоче бути ближче до природи та користуватися всіма її перевагами. Щодня гуляти лісом, вдихати свіже повітря та відчувати гармонію всередині себе — з O2 Residence ви матиме таку можливість.

O2 Residence - фото 1
O2 Residence - фото 2
O2 Residence - фото 3
O2 Residence - фото 4
O2 Residence - фото 5
O2 Residence - фото 6
1
2
3
4
5
6

Характеристики проєкту

Найближча станція метро
Бориспільська
Технологія будівництва
Монолітно-каркасна
Клас
Комфорт
Стіни
Газоблок
Кількість будинків
12
Поверховість
7
Кількість квартир
880
Квартири з терасою
Так
Придбання на виплат
Так
Кредит на купівлю
Так
Комерційні приміщення
Так

Учасники проєкту

Про житлову нерухомість

О2 Residence має вигляд невеличкого та затишного містечка, який складається з 12 будинків. Висота забудови не перевищує 7 поверхів. Всього у житловому комплексі передбачено 880 квартир різних планувань.

Про новобудову

Особливість новобудови — її інфраструктура. Вона включатиме дитячий майданчик, футбольне та баскетбольне поле, бульвар і тенісний корт. Родзинкою інфраструктури О2 Residence стане власна еко-ферма. Протягом року мешканці будуть насолоджуватися смаком екологічно чистих продуктів з власної теплиці.

Переваги проєкту

О2 Residence знаходиться неподалік Києва. 15 хвилин на авто від станції метро Бориспільська — і ви серед мальовничого лісу. Тут ми створюємо житловий комплекс нового формату — з малоповерховою забудовою, власною інфраструктурою, сучасними суспільними просторами та архітектурою, що гармонійно поєднується з красою оточуючої природи.

Розташування

Відділ продажу
Сайт проєкту
Телефон
Графік роботи
Пн-Пт: 9.00-19.00
Сб-Нд: 10.00-18.00