О2 City Village

Перейти на сайт

Цінності

Головні цінності О2 City Village — це спокій, екологічність та здоровий спосіб життя. Тут ви дотримуєтесь філософії slow living та навчаєтесь у природи жити в гармонії з тим, що вас оточує: з лісом, озером, птахами та тваринами. В O2 City Village ви відчуваєте себе частиною природи. Ви не ховаєтесь від неї за стінами та високими парканами – так само, як і від сусідів. Ви відкриті природі та відчуваєте її серцем та розумом.

О2 City Village - фото 1
О2 City Village - фото 2
О2 City Village - фото 3
О2 City Village - фото 4
О2 City Village - фото 5
1
2
3
4
5

Характеристики проєкту

Найближча станція метро
Бориспільська
Технологія будівництва
Монолітно-каркасна
Клас
Бізнес
Стіни
Газоблок
Кількість будинків
16
Поверховість
4
Кількість апартаментів
384
Паркінг
Так
Придбання на виплат
Так
Комерційні приміщення
Так
Апартаменти з терасою
Так

Учасники проєкту

Про О2 City Village

Формат City Village вже багато говорить про район та його головну перевагу — поєднання спокійного заміського життя на природі та принад, які сьогодні мають розвинені міста. В О2 City Village ми знайшли золоту середину, тому наш район буде розташований серед мальовничого лісу та поряд з озером і матиме всю необхідну інфраструктуру для життя, роботи, відпочинку та піклування про своє здоров’я. О2 City Village знаходиться поруч з О2 Residence, по той бік озера, та стане частиною О2 LAND. О2 City Village — 16 низькоповерхових будинків з концептуальними, але стриманими фасадами, архітектура яких гармонійно інтегрується у природне середовище. Як і в усіх проєктах SAGA Development, в О2 City Village передбачена насичена інфраструктура, до складу якої входитимуть центр дитячого розвитку, перинатальний центр, детокс-клініка, SPA-центр, ресторан, комплекс теплиць для вирощування екологічно чистих овочів та фруктів. Для мешканців з авто в О2 City Village передбачений підземний паркінг.  

Про апартаменти 

В О2 City Village особливий підхід до проєктування житла. Ми використовуємо принцип низькоповерхової забудової, щоб жоден квартал у районі не перевищував висоту дерев, щоб мешканці могли бачити зоряне небо вночі та щоб їх не полишало відчуття життя у заміському будинку — затишному, сучасному, сповненому комфорту та гармонії. Кожен квартал О2 City Village — це 4 поверхи та всього 23-24 апартаменти. Завдяки такому клубному формату мешканці матимуть невелику кількість сусідів і максимум спокою. Серед планувань — дво-, три- та чотирикімнатні апартаменти з панорамними вікнами, з яких відкриватиметься вид на озеро та сосни. Для ще більшого огляду на ліс в О2 City Village є апартаменти з терасами.  

Переваги проєкту

Одна з ключових переваг О2 City Village — це природа, яку ви щодня бачитиме з панорамних вікон та тераси своїх апартаментів. Це спокій, який ви відчуватиме завдяки невеликій кількості сусідів, та задоволення життям від того, що поруч з вами знаходяться ваші однодумці. В О2 City Village передбачена вся необхідна інфраструктура — вам не потрібно залишати свій район і витрачати час на дорогу, щоб вирішити свої справи. На території будинків будуть власні магазини, дитячі заклади, спортивний клуб, клініка, аптеки, салони краси тощо. Обираючи О2 City Village — ви обираєте філософію Slow Living. Вам нема куди квапитись, адже все, що вам потрібно — поруч з вами.

Розташування

Відділ продажу
Сайт проєкту
Телефон
Графік роботи
Пн-пт: 9:00-19:00
Сб-нд: 10:00-18:00