Новий Поділ

Перейти на сайт

Цінності

Один із наших найулюбленіших проєктів, який має дуже амбіційну мету – перетворити занедбану промислову зону в центрі міста у квітучий поліфункціональний квартал з публічним простором і доступом до Дніпра.

Новий Поділ - фото 1
Новий Поділ - фото 2
Новий Поділ - фото 3
Новий Поділ - фото 4
Новий Поділ - фото 5
1
2
3
4
5

Характеристики проєкту

Найближча станція метро
Контрактова площа
Технологія будівництва
Монолітно-каркасна
Клас
Бізнес
Стіни
Цегла
Кількість будинків
15
Поверховість
5-12
Кількість апартаментів
1540
Паркінг
Так
Придбання на виплат
Так
Комерційні приміщення
Так
Апартаменти з терасою
Так

Учасники проєкту

Про район

Жити біля Дніпра, щодня гуляти набережною та бачити річку з вікон своїх апартаментів — лише частина можливостей, які матимуть мешканці Нового Подолу. На березі Дніпра ми створюємо поліфункціональний район, де буде не тільки комфортно жити, а й працювати, відпочивати, навчатися та займатися спортом. Ми створимо всі умови для цього. До складу нашого проєкту входять апартаменти, приміщення з офісами, ресторанами, магазинами, культурними та дитячими закладами.

Про нерухомість

Загальна площа апартаментів у Новому Подолі — 115 500 м². Тут передбачені планування різних конфігурацій як однорівневі, так і дворівневі збільшених розмірів. Особливістю деяких апартаментів стануть просторі тераси з видом на Дніпро. Всього у Новому Подолі буде 1540 апартаментів, кількість апартаментів у першій черзі 98. Також у складі проєкту передбачені комерційні приміщення. Їхня загальна площа становить 91 800 м². 

Переваги проєкту

Одна з головних переваг Нового Подолу — це розташування біля Дніпра. Ми хочемо, що простір біля річки був доступним кожному киянину та гостю столиці, тому на території нашого району ми облаштуємо сучасну набережну з міським пляжем, зонами для занять спортом, прогулянковими маршрутами та місцями для відпочинку. Всі будинки ми вдало інтегруємо в архітектуру Подолу та продумуємо їхню форму таким чином, щоб мешканця кожного кварталу мали свій власний внутрішній двір — тихий, безпечний та закритий від автівок.

Розташування

Відділ продажу
Сайт проєкту
Телефон
Графік роботи
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб-Нд: 10:00-18:00