NEW YORK Concept House

Перейти на сайт

Цінності

Головні цінності NEW YORK Concept House окреслені формулою 3S — Style, Smart, Society. Це будинок для тих, хто віддає перевагу сучасній архітектурі у класичному нью-йоркському стилі. Для мешканців, які обирають якісне житло за розумну, та, які звикли знаходитися в оточенні однодумців.

NEW YORK Concept House - фото 1
NEW YORK Concept House - фото 2
NEW YORK Concept House - фото 3
NEW YORK Concept House - фото 4
NEW YORK Concept House - фото 5
NEW YORK Concept House - фото 6
1
2
3
4
5
6

Характеристики проєкту

Найближча станція метро
Палац «Україна»
Технологія будівництва
Монолітно-каркасна
Клас
Бізнес
Стіни
Цегла
Кількість будинків
1
Поверховість
22
Кількість квартир
225
Квартири з терасою
Так
Паркінг
Так
Придбання на виплат
Так
Кредит на купівлю
Так
Комерційні приміщення
Так

Учасники проєкту

Про житлову нерухомість

Вже більше двохсот сімей обрали американський рівень життя в центрі української столиці — у NEW YORK Concept House. Житлова нерухомість у будинку представлена 1-4-кімнатними та дворівневими квартирами. Особливість деяких планувань — великі тераси з видом на центр Києва.

Про проєкт

Житловий комплекс побудований у класичному нью-йоркському стилі — з перепадами поверховості та різним оздобленням фасадів. До зовнішнього оформлення ми додали внутрішній благоустрій суспільних просторів: у холі влаштували власну міні-галерею, створили «живу стіну» з рідкісних рослин та окремо підійшли до інтер’єру місць загального користування.

Переваги проєкту

Насичений життям центр і тиха вулиця, концептуальна архітектура і стильний інтер’єр суспільних просторів, інноваційні технології в оснащенні будинку і продуманий благоустрій його території — NEW YORK Concept House втілює у собі американський стиль життя за українську ціну.

Розташування

Відділ продажу
Сайт проєкту
Телефон
Графік роботи
Пн-Пт: 9.00-19.00
Сб-Нд: 10.00-18.00