HOME & PARK Comfort House

Перейти на сайт

Цінності

HOME & PARK Comfort House продуманий для родин — від планування квартир до благоустрою територію. Батьки можуть не хвилюватися за свою дитину: безпечний двір, територія комплексу закрита від автівок, на дитячому майданчику встановлені камери відеоспостереження, які синхронізуються зі смартфоном.

HOME & PARK Comfort House - фото 1
HOME & PARK Comfort House - фото 2
1
2

Характеристики проєкту

Найближча станція метро
Бориспільська
Технологія будівництва
Монолітно-каркасна
Клас
Комфорт
Стіни
Газоблок
Кількість будинків
2
Поверховість
17
Кількість квартир
289
Паркінг
Так
Придбання на виплат
Так
Кредит на купівлю
Так
Комерційні приміщення
Так

Учасники проєкту

Про житлову нерухомість

У HOME & PARK Comfort House кожен квадратний метр — це складова функціонального простору. Вам не потрібно платити за площу, якою ви не користуєтесь, та щомісяця отримувати величезні рахунки за комунальні послуги. Квартира у будинку — оптимальний варіант для родин, які прагнуть купити власне житло за доступну ціну.

Про проєкт

Проєкт HOME & PARK Comfort House повністю відповідає своїй назві. Будинок, поряд з яким є зелений парк — ідеальний варіант для проживання, особливо для родин з дітьми. Для комфорту мешканців продуманий благоустрій території та інфраструктура комплексу. На перших поверхах запроєктовані комерційні приміщення для сімейної клініки, центру дитячого розвитку, магазинів і кафе.

Переваги проєкту

Для родин, які вибирають квартиру у Борисполі, HOME & PARK Comfort House стане оптимальним варіантом. Серед його переваг: поліпшені планування, розташування в центрі міста, інфраструктура, яка відповідає запитам сім’ї, безпечна територія та прийнятна вартість за м².

Розташування

Відділ продажу
Сайт проєкту
Телефон
Графік роботи
Пн-Пт: 9.00-19.00
Сб: 10.00-18.00
Нд: 10.00-17.00