Happy House

Перейти на сайт

Цінності

«Все для сімейного щастя» — концепція, за якою створювався житловий комплекс Happy House. Внутрішня інфраструктура та благоустрій території запроєктовані з урахуванням усіх вимог молодих сімей і сімей з дітьми. Це сучасний будинок комфорт-класу, розташований в п'яти хвилинах від станції метро "Берестейська", поруч з проспектом Перемоги.

Happy House - фото 1
Happy House - фото 2
Happy House - фото 3
1
2
3

Характеристики проєкту

Найближча станція метро
Берестейська
Технологія будівництва
Монолітно-каркасна
Клас
Комфорт
Стіни
Газоблок
Кількість будинків
1
Поверховість
22, 24, 25
Кількість квартир
365
Квартири з терасою
Так
Паркінг
Так
Придбання на виплат
Так
Кредит на купівлю
Так
Комерційні приміщення
Так

Учасники проєкту

Про житлову нерухомість

Happy House вміщує 365 квартир від 1 до 5 кімнат. Завдяки перепадам висотності в окремих плануваннях житла передбачені тераси. Для гарної інсоляції квартир ми створили фасад зі збільшеною кількістю вікон, тому у всіх кімнатах буде мінімум по два вікна.

Про проєкт

Happy House зводиться за монолітно-каркасною технологією та має різну висоту — 22, 24 і 25 поверхи. На перших поверхах будинку знаходяться комерційні приміщення для центру дитячого розвитку, сімейного кафе, дитячої клініки, магазину товарів для дітей та Mama Hub-у.

Переваги проєкту

Одна із ключових переваг проекту — інфраструктура будинку та його благоустрій. На кожному поверсі будуть обладнані місця для зберігання дитячих візочків. Внутрішній двір закритий від автівок. Тут запроєктовані зони для відпочинку, ігровий та спортивний майданчики.

Розташування

Відділ продажу
Сайт проєкту
Телефон
Графік роботи
Пн-Пт: 9.00-19.00
Сб-Нд: 10.00-18.00