BOSTON Creative House

Перейти на сайт
Цінності

BOSTON Creative House — це приклад балансу між доступністю, зручністю та стилем. Це будинок з надсучасною технологічною архітектурою, оригінальним фасадом, інноваційними технологіями, повноцінною інфраструктурою для життя, роботи та відпочинку.

1
2
3
4
5
Характеристики проєкту
Найближча станція метро
Почайна
Технологія будівництва
Монолітно-каркасна
Клас
Комфорт+
Стіни
Цегла
Кількість будинків
2
Поверховість
25
Кількість апартаментів
682
Паркінг
Так
Придбання на виплат
Так
Комерційні приміщення
Так
Апартаменти з терасою
Так
Учасники проєкту

Про нерухомість

BOSTON Creative House матимете вигляд двох багатоповерхівок, розміщених на чотириповерховій стилобатній частині. Всього у будинку запроєктовано 682 апартаменти з одно-, дво- та трикімнатним плануванням.

Про новобудову

Ми любимо Київ та робимо все, аби життя в столиці ставало зручніше. Ми створюємо об’єкти, які наповнюватимуть райони новими сенсами та новою якістю. Саме таким прикладом стане BOSTON Creative House.

Переваги проєкту

BOSTON Creative House зводиться в Оболонському районі на проспекті Бандери, 14Б. До найближчої станції метро “Почайної” близько 5 хвилин пішки. У районі сконцентровані офіси та хед-офіси великих ІТ-компаній, компаній зі сфери торгівлі та послуг. Поряд з будинком проходять одні з головних транспортних шляхів — проспект Степана Бандери, вулиця Богатирська. Також неподалік комплексу розташовані озера та парк “Почайна”, для благоустрою якого вже розроблено міський проєкт.
Розташування
Відділ продажу
Сайт проєкту
Телефон
Графік роботи
Пн-Пт: 9.00-19.00
Сб-Нд: 10.00-18.00